Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Mehmet Ali Özyıldırım
Uğur Ulutaş
Ufuk Başoğlu
Murat Öztürk
Ekrem Çarkçı
Alper Tol
Nurullah Yenigün
Yaşar Akkoyun

arkadaşlar bu gün kargolarınızı verdim acelem vardı dekontlarınızı almadım.ptesi elinizde olur en geç

Mehmet Ali Özyıldırım
Uğur Ulutaş
Ufuk Başoğlu
Murat Öztürk
Ekrem Çarkçı
Alper Tol
Nurullah Yenigün
Yaşar Akkoyun

arkadaşlar bu gün kargolarınızı verdim acelem vardı dekontlarınızı almadım.ptesi elinizde olur en geç

abi çok teşekkür ettim.elime geçer geçmez yapıştıracam.

Mehmet Ali Özyıldırım
Uğur Ulutaş
Ufuk Başoğlu
Murat Öztürk
Ekrem Çarkçı
Alper Tol
Nurullah Yenigün
Yaşar Akkoyun

çok teşekkürler :))

Mehmet Ali Özyıldırım
Uğur Ulutaş
Ufuk Başoğlu
Murat Öztürk
Ekrem Çarkçı
Alper Tol
Nurullah Yenigün
Yaşar Akkoyun

teşekkürler abi

Mehmet Ali Özyıldırım
Uğur Ulutaş
Ufuk Başoğlu
Murat Öztürk
Ekrem Çarkçı
Alper Tol
Nurullah Yenigün
Yaşar Akkoyun

Yekta Abicim.. ellerin dert görmesin.. Teşekkür ederim. kargo gelince iş ile ilgili zannettim şaşırdım nedir bu diye aradım.. jetonum sonradan düştü.. bi karışıklık oldu benden dolayı kusuruma bakmayasın abicim. Akşama hemen takıyorum. fotomu da güncelliyorum inşallah bir aksilik olmazsa ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Yekta abi elime ulaştı sticker.çok teşekkür ediyorum...araç boyadan çıkar çıkmaz arka camda yerini alcak.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Yekta abi tekrar teşekkür ederim bugün aldım yapıştırdım.Biraz yamuk gibi geldi ama yine de güzel oldu...
İçten yapıştırmalı olsaydı daha iyi olurdu aslında inş hemen yıpranmaz...

alper seçkin 605573012731
cihan özcan 605573002659
yusuf altıntepe 605573012732
emre köseoğlu 605573012733

arkadaşlar bu gün kargolarınızı verdim isimlerinizin yanındaki numaralardan stickerlarınız nerede takip edebilirsiniz (yurt içi kargo)

Geri
Üst Alt