Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

tÜm stİckerler bİtmİŞtİr. Yenİlerİ geldİĞİnde bu konu tekrar aktİf olacaktir.

Elimdeki olan son sticker ları az önce aşağıda isimleri olan üyelere yolladım..Yeniler geldiğinde tekrar yollamaya devam Arkadaşlar ;)

Birtan Otçu
Kazım Alkış
Habil Dinar
Ahmet Karakaş

elimde 10-15 tane yeni stickerlardan vardı levente verdim hasan abi söyleyım onları sana teslim etsin
olmayan arkadaşlara yollarsınız:eek:key:

abi ben sadece bir fikrimi belirtmek için sorduydum,bu stickerler için birileri bir miktar para harcıyordur illaki,kimse bedavaya yapmıyordur,bu parayı sen mi yoksa cezmi abimi ya da başka biri mi veriyor orasını bilmem ama kim veriyorsa o kişi de benim gibi geçim derdi içinde olan birisidir ben de böyle birine en azından kendi adıma düşen kısmı vermek isterim ya da daha fazlasını,bunun üyelik ya da yönetimle ilgisi yok tamamen insani duygularla ilgisi var

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Düşüncen ve iyi niyetin için teşekkürler Bora Kardeşim :eek:key: Ama buna üyelerimizi karıştırmak doğru değil..

Tüm stickerler bitmiştir. Yenileri geldiğinde bu konu tekrar aktİf olacaktir.

arkadaŞlar stİckerlarimiz hazirlandi İsteyen arkadaŞim bana Özelden bİlgİlerİnİ eksİksİz olarak yazarsa gÖndereceĞİm ...

Geri
Üst Alt