Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Serbay bende sticker istiyorum. Bi ara bırakır mısın.

serbay hocam benim sticker noldu? 3 hafta kadar önce pzt yollarım demiştin ama ulaşmadı. 1 haftadır da izinliyim adrese geldi mi bilmiyorum ama eğer göndermediysen hala bu ara yollayabilirsen çok makbule geçer;)

bende fazladan bir sticker var ama S siz yollayım mı size :D basım hatası olmuş SCW değilde CW yazıyor daha egzantrik :D

gelmeyenlerden ricam bana tekrar özel mesajla yollayabilirmi adresleri. Yarın en geç 3'e kadar yazarsanız yollarım çünkü p.tesi gününe kadar yokum. Kimileri adres bulunamadığı için dönmüş vs vs anlamadım gitti..

serbay elinde sticker varmı ? benım sticker yeri hiç iyi olmamış sonradan farkettim
10 mt den sonra sadece S harfi okunuyor gerisi belli olmuyor

var. bunun için bana yarın kargo adresi özelden bildirirsen sevinirim. ama mesajı yarın at :)

Geri
Üst Alt