Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

bugün stickerleri yolladım arkadaşlar bilginiz olsun :)

Serbay bir dahaki göndermende banada gönderir misin iki tane.Benim araçta varda bizim bi abimizin arabasınada yapıştıracağım...

Adres : Kıbrıs Mahallesi 46 Nolu Sokak No : 4 Şahinbey/Gaziantep Tel : 5453569230

Serbay kardeşim tekrar merhaba... Uzun zamandır ilgilenemiyordum SCW ile... Boca yı aldın mı? Şimdidedn hayırlı olsun kazasız belasız ve cezasız kullanman dileklerimle... Senden tekrar eğer mevcut ise 2 takım daha sticker istiyorum... Şimdiden teşekkür ederim... hayırlı işler diliyorum...
Adresim muhtemelen vardır ama...

Alper TEKİN
Kadastro Müdürlüğü 35700 / Bergama / İZMİR

ya bu uygulama devam ediyorsa eğer bende çok memnun olurum gönderebilirseniz.
Kürşat YILDIRIM
Korkut reis mah. cihan sk. no:29/9 sıhhiye Çankaya/Ankara
0 532 337 06 64

serbay 6 gün sonra nihayet elime ulaştı az once teşekkür ederim kardeşim.ama birşeye takıldım 6 gun suren kargoya 6 tl çok fazla degılmı ? çok şaşırdım altı ustu bır kagır parçasına alınan paraya bak :)

Geri
Üst Alt