Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ferodo balata

kadirtas

Kayıtlı Üye
Seat leon aracıma ferodo marka balata taktırdım 500km oldu aşırı bi ötme sesi var burdaki yorumlarda okudum ferodo tavsiyesi vardı bende tam tersi malesef tavsiye etmiyorum. Disklerimde 3 ayrı ustaya ve servise de sordum gayet düGün pürüzsüz bu arada

Seat leon aracıma ferodo marka balata taktırdım 500km oldu aşırı bi ötme sesi var burdaki yorumlarda okudum ferodo tavsiyesi vardı bende tam tersi malesef tavsiye etmiyorum. Disklerimde 3 ayrı ustaya ve servise de sordum gayet düGün pürüzsüz bu arada
Benim a3'de aynı problem var. Biraz ısınsın başlıyo ciyak ciyak. Geçen ay artık gözü kararttıydım değişecektim %90 durumundaki balataları. Ustam tüm balatalar artık böyle yapıyor dedi. Eskiden kanserojen bir madde koyuyorlarmış bu sebepten ötmüyordu dedi. Şimdi hepsinde bu kadar oluyor dedi. Bundan dolayı diskleri temizleyip ve fren aksamlarını yağlamanın sesin birazını kısacağını söyledi. Hakikatende öyle oldu 2000-3000 km kadar sıfır ses oldu. Sonrasındada ciddi seviyede azaldığını fark ettim.

Geri
Üst Alt