Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yetişirse haftaya bugn yetişmez ise bir hafta sonraki cumartesi.

bu arada stickerların bi sonraki parti basımında yine ilki gibi hafif yatık ve daha basık olsa daha iyi olur kanımca..

arkadaşlar merhaba;
bursaya gelirken sticker da getireceksiniz değilmi... arabalara biz bursalı larda yapıştıralım SCW leri...

Selamlar,

Ufak olan stickerlar çıktı mı acaba? Ben de almak istiyorum eğer çıktıysa.

Arabanın servise gitmesi gerekiyo bi ara para durumumu ayarlayınca, heralde o zaman Erya'ya gelirsem ordan temin edebilirim di mi? Bir göremedim şu Erya'yı :D

bi tane ön cam için ufak olabilir içerden yapıştırmalı Cezmi Abi'm Cumartesi Erya'Ya gelebilceksen konuşuruz istersen..

Selamlar,

Ufak olan stickerlar çıktı mı acaba? Ben de almak istiyorum eğer çıktıysa.

Arabanın servise gitmesi gerekiyo bi ara para durumumu ayarlayınca, heralde o zaman Erya'ya gelirsem ordan temin edebilirim di mi? Bir göremedim şu Erya'yı :D

melih cuma günü bekleriz :)

Melih tanışmamıştık dimi lan senle yüzyüze. ??

melih cuma günü bekleriz :)

Ya aslında çok isterim de girmem gereken dersler var, 2 tane de quiz olcam hatta, rusça ve diferansiyel denklemlerden olmak üzere :D

15:15te bitiyo derslerim. O saatten sonra da orda mı olcaksın?

Yiğit 2 kere geldim buluşmaya da senle tanışamadık galiba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt