Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

Mert abi oynicaksa izlerim valla..
o tuhaf halısahaya.. :D

Eyvallah Sezgin . Şiddetli ortakulak iltihabı nasıl becerdiyse. Dengesini bozacak kadar kötü. 1 haftadır sabaha karşı yatıyorum valla ilaç takibinden :) zor zanaat koca olmak zorrrr :D

abi ortakulak iltihabı çok kötü bişey denge kaybı fena oluyor düz yüreyemediğimi bilirim ve doktor kontrole gittiğimde parmağıyla beni devirmişti alnımdan ittirip geçmiş olsun valla

Sorma Gökhan. Normalde çok dirayetlidir benim karım düşün ki canlı canlı diş kestirir ama hafta sonu sancıdan ağlayınca işin ciddiyeti ortaya çıktı maalesef :(

Eyvallah Sezgin . Şiddetli ortakulak iltihabı nasıl becerdiyse. Dengesini bozacak kadar kötü. 1 haftadır sabaha karşı yatıyorum valla ilaç takibinden :) zor zanaat koca olmak zorrrr :D

ooo cok gecmıs olsun umarım kısa zamanda ıyılesır yengenımız acıl sıfalar dılıyorum

Geri
Üst Alt