Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

anadolu yakasından karsıya gecıcek kım var?

Arkadaşlar denetleme dolayısı ile değil maç yapmak nefes bile alamıyoruz. O yüzden Erya SCW maçı bayram sonrası bir güne yapılabilir. İSO ve Doğuş denetlemesini aynı anda yaşayacağız yarın bakalım ne olacak . Hali hazırda işyerindeyim şu anda bu iki gün foruma bile çok az bakabileceğim arkadaşlar

Arkadaşlar denetleme dolayısı ile değil maç yapmak nefes bile alamıyoruz. O yüzden Erya SCW maçı bayram sonrası bir güne yapılabilir. İSO ve Doğuş denetlemesini aynı anda yaşayacağız yarın bakalım ne olacak . Hali hazırda işyerindeyim şu anda bu iki gün foruma bile çok az bakabileceğim arkadaşlar

yallaaannn söylüyoosuuunn :D

yallaaannn söylüyoosuuunn :D

Keşke Yılmazım. Geldiğimden beri iş yerinde yetiştiremediğim evrakları, toplantı tutanaklarını falan doldurmaya çalışıyorum yarım saat önce bitirdimişlerimi ve gebermiş durumdayım açıkçası. :(

yarın aksam 23.00 - 24.00 etiler akatlar bjk tesislerinde

Keşke Yılmazım. Geldiğimden beri iş yerinde yetiştiremediğim evrakları, toplantı tutanaklarını falan doldurmaya çalışıyorum yarım saat önce bitirdimişlerimi ve gebermiş durumdayım açıkçası. :(

askolsun takılıyorum sadece mert yaban hesabı :D

Arkadaşlar şirketteyim beni bayrampasa tarafından alabilcek olan kisme varmı?

abim büyük ihtimal gelemicek
eger anadolu yakasından gelicek olan varsa ancak ona takılarak gelebılrıım haberınız olsun

Geri
Üst Alt