Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

Arkadaşlar maçlar başlıyor:) Bu Cuma her avrupa organizasyonunu hem halı saha macını Beşiktaş Fulya tesislerinde yapıyoruz,daha önceden gelenler bilirler..

Halı saha macı 21-22 arasında 8 e 8 olarak organize edilecektir..Katılmak isteyenler,isimlerini yazdırabilir..

Arkadaşlar maçlar başlıyor:) Bu Cuma her avrupa organizasyonunu hem halı saha macını Beşiktaş Fulya tesislerinde yapıyoruz,daha önceden gelenler bilirler..

Halı saha macı 21-22 arasında 8 e 8 olarak organize edilecektir..Katılmak isteyenler,isimlerini yazdırabilir..
Ohhh be abi yaaa sonundaaa :D:D alicanla beni yaz banko :D

Bu cuma Avrupa yakasında halı saha macı yapalım mı arkadaşlar.?

Bende oynarım ama bu konuda çok hünerli olduğum söylenemez.Tek bir mantalitem vardır o da,top geçer adam geçmez :D:D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Saha için konuşayım bugün haber veririm,siz liste oluşturmaya başlayın:)

Gökhan abi sanırım en son Nisan ayında yapılmış bir hala saha maçı ama bu saatte olursa oynamak için yetişemeye bilirim ama en azından izlemek için yetişmeye çalışırım :) Eğer yetişirsemde oynarım. Bildiğim tek kural " top yuvarlanır gideceği yeri kendisi bulur :D "

Ben de saat 8 gibi Beşiktaş Fulyaya varmış olurum ve ben de varım. Ordan da gerçek evime geçerim (4.leventte oturuyoruz ama h.içi gölcükte oluyorum)

Geri
Üst Alt