Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

abi okmeydanı nerde maltepe nerde :D daha ortak uygun bir yer yokmuydu ? yada bı hafta sonu anadoluda bı hafta sonu avrupada olsa falan hani ???

valla maltepe o civarlar olursa ,bende sizlerle oynamaktan büyük zevk duyarım ;)

---------- Post added at 03:11 ---------- Previous post was at 03:10 ----------

hadi toplanalım scw :)

sen nerde oturuyorsun dogukan ?

---------- Post added at 12:14 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

hafta içi mi olucak hafta sonu olucak maç ? bugün araştırcam çünkü ama bakıcağım sahalar 14 kişiik sahalar..

arkadaslar artık mac yapalım eger isterseniz ben saha bakayım bnm devamlı oynadıgım bıyer var beylerbeyı sahılde sampiyon halı sahası cok güzel hemde 7'şerlik otoparkıda musaıt bana haber verın ben ıstedıgın gun saate bakayım bos ıse alayım bos bulmak zor onceden almam lazım...

biri üstlensin bu maç olayını..saha ve oynicakları organize edelim..

arkadaslar modlar telefonum 0532 685 1907 bni arayın beylerbeyi sampiyon halı sahasına gun ve saat bakım alayım..ben üstlenirim...

Geri
Üst Alt