Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

güzel başlayan bir gece sonunda moral bozukluğuyla eve döndüm gökhanla tespitimiz arabanın motor kulakları koptu herhalde:(

Asılmadınızmı bizde sağlam kaleci olsaydı farka giderdik...=)

güzel başlayan bir gece sonunda moral bozukluğuyla eve döndüm gökhanla tespitimiz arabanın motor kulakları koptu herhalde:(

evet kardeşim motor kulakların koptu motor yan yattı sıkma canını yüksek süratteyken olmadı iyiki bosver bişey yok arabanda kulak lazım okadar :)

eyvallah sağol yaa kaputu açtık motor sağa yatmış bir vaziyette bakalım yarın çağırıcam servisi neymiş problem...

uyuz oldum bir kere ama çok şükür yolda falan birşey olmadı tam kapının önünde...

ohaaaa ka demek istiyorum aynen kanka yüksek süratte olmamış neyseki sizde bişey yok hallolur

Geri
Üst Alt