Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PS3 Sohbetleri...

valla arkadaşlar bende ilk yapmadan önce tehilikeli olduğunu felan duymuştum ama tehlikeli olan bir özelliği sony niye makinaya koysun onda sonra yaptım baya bi toz fırlattı dışarıya benim makina dediğim gibi 40 lık diğer lerinde böyle bir özellik varmı tam emin değilim ancak tahminimce slimlerde yok böyle bir özellik ama bir zararı olmadı benim makinaya yapalıda 6-7 aya yakın bir süre olmuştu hatta buara yine yapıcam...

Benimki 40 lık kadar saç kurutma makinesi gibi çalışmadı ve tozda atmadı 3.5 senedir yogun toz ve sigara dumanında kullanıyorum. Zerre bişi cıkmadı dısarıya :(

valla bilmiyorum safa demekki temizmiş makinan benimki 3 tarafı kapalı bi yerde önden yoğun bir toz alıyor birazda zemine yakın oluduğu için... benimde makina 2007 de almıştım ama tehlikeli bir uygulama olduğunu düşünmüyorum olsa sony öyle bir özellik koymaz buarada arkadaşlar futbol oyunu sevenlere world cup ı kesinlikle tavsiye ederim fifa 10 dan daha iyi bir oyun olmuş...

elektrik süpürgesi gibi bişiyi fana dayayıp çalıştırınca işe yaramaz mı. ??
laptoptan bayaa toz çıkmıştı onu hatırlıyorum hava basınca fana doğru içerden, 6 aya kalmaz PS de o hale gelir zaten yere yakın..

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

bu arada ben benimkinin arkasında tuş bulamadım gücü kapatıp açmak için. ??

elektrik süpürgesi gibi bişiyi fana dayayıp çalıştırınca işe yaramaz mı. ??
laptoptan bayaa toz çıkmıştı onu hatırlıyorum hava basınca fana doğru içerden, 6 aya kalmaz PS de o hale gelir zaten yere yakın..

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

bu arada ben benimkinin arkasında tuş bulamadım gücü kapatıp açmak için. ??

Yiğit snnki slim kasa abi biz bizim langırtlardan bahsediyoruz ona kolay kolay tozda girmez çok sessizzzz:)

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

valla bilmiyorum safa demekki temizmiş makinan benimki 3 tarafı kapalı bi yerde önden yoğun bir toz alıyor birazda zemine yakın oluduğu için... benimde makina 2007 de almıştım ama tehlikeli bir uygulama olduğunu düşünmüyorum olsa sony öyle bir özellik koymaz buarada arkadaşlar futbol oyunu sevenlere world cup ı kesinlikle tavsiye ederim fifa 10 dan daha iyi bir oyun olmuş...

Ya world cup bende alıcam walla aklımda ama GTA yı veririm heralde. Bu arada eylulde yeni Call of Duty Vietnam geliomus yavastan onuda cıkarmak lazım elden. Toz işine gelince kesnlikle zararı yoktur ama ben otomatik kendi temizlicegini sanmıyorum tek çelişkim neden kullanma kılavuzuna koymadılar bu ozelliği.... Bidaha denicem ben gerci cok hızlı calısmıyo 40 lık versiyon gibi...

valla kardeşim yere yakın olduğu için illaki üstü bile 2 güne kalmaz toz oluyo zaten..
hea dersin ki temizledin mi hiç hayır.. :)

gecen gun furkanla oynadık Gta yı Ps3 de valla laptopu satıp gıdıp alasım var :D:D

ben demın yaptım fan bıldıgın motor gıbı delı gıbı dısarı hava uflettı cıkan edenı gormedım gorememde zor zaten :rolleyes:ama yınede etkısı vardır heralde bosuna mı koydular bu ozellıgını ....

Geri
Üst Alt