Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Netleşmeyen gösterge ışık problemi!

onur82

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar.Aranıza yeni katıldım ve bir derdim var,yardımlarınızı bekliyorum.Sayfa sayfa baktım alakalı konulara ve hiçbir netlik göremediğim için konu açmak zorunda kaldım.Leon 2016 model style aracımı 3 nisanda aldım.Az çok kullandım,gizli özellikleri açtırıp film yaptırdım camlara.Bayramda bu yanada kadran ışıklarım kısmen azalıp çoğalıyor duruma göre tam sönmüş oluyor o esnadada hararet ve benzin ile ibreler ışıklı kalıyor.Öncesinde yoktu yeni türedi.Uzun mazim olmadı bu araçlarla hep opel kullandım.Bu soruna kaç web sayfası baktım anlatamam ve net bir cevap ben göremedim.Sensörlü diyen var,başka birşey diyen varda sanki doğru cevap bu değil bence.İlk zamanlarda hiç olmuyordu sensörlük değil sanırım.Acil doğru bilgi bekliyorum sizlerden,teşekkürler.

Geri
Üst Alt