Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neredesiniz!!!?

Kar Tatilindeyim Diyom Servis yolda kaldı kurtarıcı oldum diyom tabi senin haberin yok kış anadoluda güzel rezil oluyoz istanbullarda:mad:

Kar Tatilindeyim Diyom Servis yolda kaldı kurtarıcı oldum diyom tabi senin haberin yok kış anadoluda güzel rezil oluyoz istanbullarda:mad:
şu servis olayı vallaha komik selçuk sakın arabayla gittim demede sadece iteklemeye de baripuhahapuhaha

işin kötüsü Arabayla gitmedim yaya kaldım minübüsler bile durmuyo yokuşta kalkamam diye... servis şofürü biraz tecrübesiz olunca beni eve bırakana kadar 2 defa zincir koparttı hayır o değil beni bıraktıktan sonra da hocam gelebilirmisin diyo gene koptu zincir diye komedi ya bizim servis komedi anlatsam kitap olur adama 10 gündür yalvarıyorum kar yağacak kar lastiği al diye bu güne kadar zinciri bile yoktu bu gün almış kabak lastiklerle bide el alışkanlığı olmayınca rezil olduk vallahi..

Geri
Üst Alt