Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neredesiniz...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynen aga, perşembe gününe randevu aldım ay sonuna kadar bitirecekler. hafta sonu 2 teker keyfi var bu hafta hemde full yaşasın :D:D:D

abim nerdeyse 1 hafta mı kalıcak araban Erya'da. ??
hasar o kadar büyük mü..

evdeyim. hava gezmeye müsait aslında Maltepe sahilde bi çay keyfi de hiç fena olmaz sanki.

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

abim nerdeyse 1 hafta mı kalıcak araban Erya'da. ??
hasar o kadar büyük mü..

yok baba araba Erya'da değil bostancı sanayide senle gittiğimiz yerde kalacak. şu anda sıkışık oldukları için biraz zaman istedi temiz bişey olsun diye bende evet dedim. yoksa arabanın tüm işi max. 3 gün bile değil.

yok baba araba Erya'da değil bostancı sanayide senle gittiğimiz yerde kalacak. şu anda sıkışık oldukları için biraz zaman istedi temiz bişey olsun diye bende evet dedim. yoksa arabanın tüm işi max. 3 gün bile değil.

anladım abim bi şekilde araba lazım olursa biliyosun abim elimden geldiğince assisttlik yaparım.. :) :)

anladım abim bi şekilde araba lazım olursa biliyosun abim elimden geldiğince assisttlik yaparım.. :) :)

eksik olma paşam, zaten yeterince yorduk seni. olmadı sırf keyif için bi araba kiralarız aklımızın dibini çıkartırız :D:D:D ne dersin bi M3 alıp 3 gün telleri çıkana kadar gazlayalı mı :p:p

Birazdan armağan evler sonrasında belki imes...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt