Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neredesiniz...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yarın sabah sanayi bostancı abdullah ustanın yerinin karşısındayım

Ev ama 1.5 saatte geldim Mecidiyeköy'den.Allah insanları şaşırtmasın yağmurlu havalarda özellikle biri yandan götürüyordu biri sanki tır döndürüyor genişten alıyor göbekten girecekti zor kurtuldum ki onuda geçtim refleks olarak sola kırdım diğer arabada zarar görecekti dikkat çok önemli nefret ettim bu İstanbul trafiğinden...

Ev ama 1.5 saatte geldim Mecidiyeköy'den.Allah insanları şaşırtmasın yağmurlu havalarda özellikle biri yandan götürüyordu biri sanki tır döndürüyor genişten alıyor göbekten girecekti zor kurtuldum ki onuda geçtim refleks olarak sola kırdım diğer arabada zarar görecekti dikkat çok önemli nefret ettim bu İstanbul trafiğinden...

gecmis olsin, baya vade atlatmissin eve gidene kadar.

rumelıhısarındayım ve sanırım mahsur kalıcam :D guzel kar yagıyor her yerde baya ıyı tuttu ....

şirket arabasını aldım alalı benim seat ibizacığım eryaman'da bense ankara'nın heryerindeyim. Bu aralar fix mekanım ümitköy...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt