Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neredesiniz...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yağmur başladı off road başlıyor:eek:birazdan riva şile arasındayız

hayırlı pazarlar :) biz yağmuru evde camın kenarında yaşıyoruz bugün. dün sıcaktan tüm gün yol geldim başımızdan güneş eksik olmadı, bugün gün daha güneşi göremedik.

sandık başında CHP temsilcisi olarak görevliydim bugün sabah 7'den akşam 7'ye, sandıktan sonuçlar çıkana kadar..
2-3 sene önceden niyetlenmiştim..ama düşündüğümden çok çok daha yorucuymuş..Maltepe'de bi okuldaydım..okuma yazma bilmeyen insanların hala var olduğunu biliyodum ama bu kadar çok olduğunu bilmiyodum..çok üzücü.. :( :(

sandığımdan yanlış hatırlamıyosam 218 evet, 130 civarı hayır çıktı..hoş olmadı..

bütün dünya benim olsaydı satmak için daha az imza atardım herhalde bürokrasi fena işliyo.. :D :D

şuan evdeyim yarım saate Caddebostan..

yarın sabah 8.30 Erya..
arabamı yaptırcam ve cicileri takılcak kısmetse Çarş. öğleden sonra biticek işi..

son dakka golü yedm birazdan yola çıkıyorum akşam ankara gece es es.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt