Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neredesiniz...? (2010)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi çıktım bir incirliye yürüdüm ne soğuk varmış, kanım dondu resmen.

Nerdeyim şu yalancı dünyada misafirim...

gün hatta bu hafta bereketli geçti iş yerim için, ama benim için bu bereketlilik hiç bir fayda getirmedi hatta zarar vermeye devam etti. Bu iş yerinde işten önce avans verilmemesi artık damarıma basmaya başladı. Adama iş bul keşif yap fiyatları hazırla ihaleye girsin alsın işi kendi cebimden yapayım kabul ettireyim ve daha da arkasından 8 işin verileceği haberi gelsin adamın elini cebine atıp yaa masraflarını veremedik geciktik bu da önündeki şu işlere harcayağın para demesi lazım ama nerdeeeeeeeeeeee...

Dertliyim dertli, bu profesyonellikten uzak dengesiz heriflere inşallah pazartesi yapacağım iş görüşmesi ile tekmeyi indirecem. Benim sayemde rüyasında bile görmeyeceği işlere bulaştı ama bu tavırları ile inşallah tekmeyi hakedecektir. Pazartesi benim için dua edin de yeni sulara yelken açalım.

gün hatta bu hafta bereketli geçti iş yerim için, ama benim için bu bereketlilik hiç bir fayda getirmedi hatta zarar vermeye devam etti. Bu iş yerinde işten önce avans verilmemesi artık damarıma basmaya başladı. Adama iş bul keşif yap fiyatları hazırla ihaleye girsin alsın işi kendi cebimden yapayım kabul ettireyim ve daha da arkasından 8 işin verileceği haberi gelsin adamın elini cebine atıp yaa masraflarını veremedik geciktik bu da önündeki şu işlere harcayağın para demesi lazım ama nerdeeeeeeeeeeee...

Dertliyim dertli, bu profesyonellikten uzak dengesiz heriflere inşallah pazartesi yapacağım iş görüşmesi ile tekmeyi indirecem. Benim sayemde rüyasında bile görmeyeceği işlere bulaştı ama bu tavırları ile inşallah tekmeyi hakedecektir. Pazartesi benim için dua edin de yeni sulara yelken açalım.

hayırlısı olur inş. Faruk abim..

inşallah Yiğit, yarın ofise gidip çalışmam lazım. Libya ham petrol tesisi projesi toplantısı var pzartesi öğlen ama daha adamlar nokta koymamışlar. İşi bağladığım arkadaşlarıma ayıp olmasın diye sabah 8de ofise gidip biraz çalışmam lazım. Belki pazar da gidecem.

Aklımdaki yarın gidip bisikleti almak ve tüm gün üstünden inmemekti ama artık başka haftasonuna kaldı sanırım. Yarın Erya'ya gelirseniz çaldırın mola için gelirim kahve eşliğinde tüttürelim biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt