Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Maltepe sahil hoş sohbetler durağı!!!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hahahaha yogurt ları temızlemıstım cagları da o konuda uyarmıstım arabaya yaklasma cacık olursunuz dıye

Gecenin en iyileri çağlar abinin kırmızı leonu bir de hasan abinin bocanegrasıydı , Ledler ikisinde de fenalardaydı , gördükten sonra fikrim çok değişti :) Maşallah

Dönüştede ömerle - tersane ve istanbul park yolunda kalktık , ayıptır söylemesi 3 ben aldım , arabam gitmiyo dedi , onun arabaya geçtim , yine ben aldım :D , son denemede rolling yaptık 2. viteste 30km/h la , 120 - 130 a kadar kafa kafaya gittik sonra bıraktık :) Kalkışlarını geliştir kardeşim ama kötü sayılmazsın iyisin :p :p

kanka ogrenıcez yavas yavas fakat benzın artmıs la bıleydım basmazdım :)

fazla kalamadım, sanırım ilk ayrılan ben oldum. Ortamın en keyifli olduğu zamanda ayaklarım geri geri gitse de evdeki misafirler yüzünden gitmek durumunda kaldım. Umarım ara fazla açılmaz.

fazla kalamadım, sanırım ilk ayrılan ben oldum. Ortamın en keyifli olduğu zamanda ayaklarım geri geri gitse de evdeki misafirler yüzünden gitmek durumunda kaldım. Umarım ara fazla açılmaz.

Sende arayı açma abi yakın zamanda kısmetse kahvaltı var olursa izmit var....:eek:key:

benzine bereket dedin sabah arabayı çalıştıramadım yokuş yukarı idi biraz evin önü benzini çekmedi :D gittik 5lt bidonla koydum benzin öyle çalıştı.. Fotoyu 1 saat sonra koyacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt