Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı leon ile birlikte...

yılmaz16

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende 2016 kasım çıkışlı FR var 150 DSG beyaz , şimdi bu makyajlı leonların çıkması ile birlikte bizim araçlar eski olarak mı geçecek eski gözüyle mi bakılacak yani , halbuki o kadarda beğenerek almıştık:(

Antikalarda eskidir ama çok değerlidir. En güzel araba benim arabam sloganını unutmayın.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Eski demeyelim makyajsız kasa olarak görünecek öyle söylenecek

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Eski demeyelim makyajsız kasa olarak görünecek öyle söylenecek
Sizce dolu dolu bir FR dan çok mu farkı var o fiyat farkını hakedecek , dış görünüşü ufak detaylar ile değişmiş otomobillere çok ilgisi olmayanlar farkedemez bile bence

Kayadibinde bugun inceledim aracı fakat ön tampon fr bozmuş style görüntü ile aynı olmuş içinde ekranın biraz büyümüş hali var el freni tek tuş başkada abartılacak bir durum yok acıkcası sonkasa tip olarak sınıfta kaldı :(

Kayadibinde bugun inceledim aracı fakat ön tampon fr bozmuş style görüntü ile aynı olmuş içinde ekranın biraz büyümüş hali var el freni tek tuş başkada abartılacak bir durum yok acıkcası sonkasa tip olarak sınıfta kaldı :(
En kısa zamanda bende incelemeyi planlıyorum , birde bu 1.5 TSI motorlara geçilecek diyorlar 1.4 TSI dan güç olarak bir farkı yok daha az yaktığını ve max. torku 1300 devirden itibaren verdiğini söylüyorlar onun hakkında ne düşünüyorsunuz

En kısa zamanda bende incelemeyi planlıyorum , birde bu 1.5 TSI motorlara geçilecek diyorlar 1.4 TSI dan güç olarak bir farkı yok daha az yaktığını ve max. torku 1300 devirden itibaren verdiğini söylüyorlar onun hakkında ne düşünüyorsunuz
Benzin aldı başını yürüdü az yakan araba biye bir kavram sadece 1.2 dizel araclarda kaldı :)

Arkadaşlar bende 2016 kasım çıkışlı FR var 150 DSG beyaz , şimdi bu makyajlı leonların çıkması ile birlikte bizim araçlar eski olarak mı geçecek eski gözüyle mi bakılacak yani , halbuki o kadarda beğenerek almıştık:(

Makyajlı kasalarda aşırı fark olursa mesela BMW nin 2012 1 kasasıyla 2016 1 kasası arasında epey fark var. Halbuki makyajlı kasa. İşte o zaman yeni, eski durumu söz konusu olur. Şu anda en büyük değer kaybına yeni, eski motor konusu nedeniyle uğrayacak gibi duruyor. 1.2 nin yerini 1.0, 1.6 nın yerini de 1.5 alıyor çünkü.

Geri
Üst Alt