Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON FR EGZOS Son susturucu iptali

Merhaba gazintepte eksozcu tavsiye edebilecek olan varmi bide son susturucuyu iptal etsek cok degil ama tatminkar bir ses alirmiyiz

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Valla Antep'i bilmem de. Son susturucu iptalinde ses çıkmıyor.
Asıl ses Orta İptali ile çıkıyor ama bu da alt devirleri öldürüyor. Tavsiye etmem.
He illa egzoz sistemi istiyorsanız tavsiyem de düz boru vs değildir.
Önce bir kat iptali yapılır altında spor bi susturucu orta susturucu yerine konulur. Sona da sağlam bi Sebring, Otto vs susturucu taktırılır devam edersiniz.
Varexmiş, düz boruymuş.. bunlar bana göre değil. He bana göre aslında 1.4 motora da egzoz gerekli değil.
Olur 2 litre Atmosferik makina eyvallah :)
[doublepost=1492161349,1492161256][/doublepost]Turbolu araçlarda ses olayı çatırtı çuturtu..
S2000 vari bir ses istiyoruz hepimiz ama bunun için litre başına 120-125 hp basacak motor lazım (turbosuz)
Yoksa elektrik süpürgesi gibi ses ben sevmiyorum :)

Geri
Üst Alt