Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lastik secimi

Lastik seciminiz ve neden tercih ettiniz

• Bridgestone

Kullanılan: 35 25.0%
  • Lassa

Kullanılan: 8 5.7%
  • Kumho

Kullanılan: 11 7.9%
  • Dunlop

Kullanılan: 18 12.9%
  • Michelin

Kullanılan: 39 27.9%
  • Syron

Kullanılan: 0 0.0%
  • Goodyear

Kullanılan: 4 2.9%
  • Continental

Kullanılan: 9 6.4%
  • yokohama

Kullanılan: 3 2.1%
  • Pirelli

Kullanılan: 13 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turanza ER300 en sessiz lastiklerdendir, Yanlar yıprandı ise, hava basıncı düşük kullanıyorsunuz, Goodyear Optigrip alın, inanılmazı yaşayın hem de 10-20.000km ler boyunca! Biraz daha ucuz lazım olursa, Pirelli Cİnturato P7 alın.

dunlop sp sport maksimum yol tutuş bence fazlasıyla iyi...

Dunlop sp sport lm 703 gayet iyi performans veriyorlar.

xx

Pirelli P Zero kullanıyorum şu anda, lastikler ısındıktan sonra çok güzel yol tutuyor. 16" Dunlop'lardan sonra 18" Pirelli'lere geçince pek fazla konfor kaybıda yaşatmadı...

arabanın üzerinde Bridgestone geldi :D, ben de gayet memnunum değiştirmedim, değiştirmeyi de düşünmüyorum.. araya kaçan taşlar bazen sinir ediyor beni ama yeni lastik olduğu için hoşuma da gitmiyor değil.. eski arabamda ne kanal kalmıştı ne tırtır dolayısıyla taş çamur falan hak getire, formula1 tekeri kadar pürüssüzdü :eek:

bende yeni continental taktırdım tutuşu gayet iyi ama araya giren taşlar benide sinir ediyo geçen rarya giren bi taş çok gürültülü bi şekilde aradan fırladı indim baktım kaputa felan mı çarpmış diye ama bişey yoktu:)

benim araç 16.000de dün yokuşta geri çıktım sonra bire taktım çıkmak için gaza basmamla beraber pati çekmeye başladı hemen gazı yumuşattım ve çıktım. tekerkerde öyle bariz bir aşınma yok ama tekerlerde bir sıkıntı mı var acaba normal mi bilemedim?

Çoğu marka 7-8.000km den sonra ilk performansının çoğunu kaybeder, lastiklere göz ile bakıp kalan dişi ölçmek, yol tutuş performansı için kriter de değildir. Önemli olan kauçuk yapısının durumu. Bence normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt