Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple boyalı leon alınır mı

Arkadaşlar mrb aranızda yeniyim ve dün 2010 model 1.4 tsi mk2 leon aldım.Araç ilk sahibi arkadaşımdır ve tek el kullanmıştır.Aracın komple boyası ve 5000 gibi hasar kaydı gibi eksileri var.Servisten alınma ön arka cupra tampon ve 18 jant gibi artıları da var ve orj 115000 km de.Bu aracı 26000 e aldım sizce fiyat nasıl leon piyasasını pek bilmiyorum.Şimdiden
teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 14654Ekli dosyayı görüntüle 14655

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınızı tanıdıktan aldığınız için boya takıntınız da yoksa güle güle kullanın aracı. Zaten uyguna almışsınız. Ekmeğini yedikten sonra uyguna da satarsınız. Endişeniz olmasın. Allah kaza bela vermesin :)

Hayırlı olsun aracınız.Boya neden yapıldığını biliyorsanız ve takıntınız yoksa problem değil bence zaten tanıdık demişsiniz.O fiyata da zaten 2010 model alma şansınız yok.Bence yürüründe şasede problem yoksa kullanırsın güzelce satman gerektiğinde de uygun aldığın için uygun verirsin.Allah büyük kaza bela vermesin.

kardeş valla şaşırdım bedavaya almışsın bence boya vs takma kullan bir müddet.

Geri
Üst Alt