Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Komple boyalı leon alınır mı

Burock86

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb aranızda yeniyim ve dün 2010 model 1.4 tsi mk2 leon aldım.Araç ilk sahibi arkadaşımdır ve tek el kullanmıştır.Aracın komple boyası ve 5000 gibi hasar kaydı gibi eksileri var.Servisten alınma ön arka cupra tampon ve 18 jant gibi artıları da var ve orj 115000 km de.Bu aracı 26000 e aldım sizce fiyat nasıl leon piyasasını pek bilmiyorum.Şimdiden
teşekkürlerIMG_1065.JPGIMG_1067.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar mrb aranızda yeniyim ve dün 2010 model 1.4 tsi mk2 leon aldım.Araç ilk sahibi arkadaşımdır ve tek el kullanmıştır.Aracın komple boyası ve 5000 gibi hasar kaydı gibi eksileri var.Servisten alınma ön arka cupra tampon ve 18 jant gibi artıları da var ve orj 115000 km de.Bu aracı 26000 e aldım sizce fiyat nasıl leon piyasasını pek bilmiyorum.Şimdiden
teşekkürlerEkli dosyayı görüntüle 14654Ekli dosyayı görüntüle 14655

Hayırlı olsun boya takıntın yoksa çok iyi fiyat güle güle kullan

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Bildiğin araba olduktan sonra boyanmış olması problem değil.
Hayırlı olsun, güle güle kazasız günlerde kullan.

ben 300₺ hasar kayıtlı birkaç lokal boyalı 53000 km aynısının siyahını 42000 e aldım. 16000₺ fark var arada. O araba benim tanıdığım birinde olsa kesinlikle ben de alırdım. Uygun almışsın, uyguna satarsın yine merak etme ;) Ama satan arkadaşım için üzüldüm açıkçası, gerçekten ölü parasına gitmiş :/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben 300₺ hasar kayıtlı birkaç lokal boyalı 53000 km aynısının siyahını 42000 e aldım. 16000₺ fark var arada. O araba benim tanıdığım birinde olsa kesinlikle ben de alırdım. Uygun almışsın, uyguna satarsın yine merak etme ;) Ama satan arkadaşım için üzüldüm açıkçası, gerçekten ölü parasına gitmiş :/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Saol kardeşim alan arkadaşım sıfır passat aldı bana kıyak yaptı bi anlamda satarken sorun yaşar mıyım endişesi vardı ama yorumların hepsi olumlu

Satarken hiç bir sorun yaşamazsınız. Komple boyalı araç kötü demek değildir. Benim için en azından. Halamın aracı yeni kasa 1.2TSI. Her gün aracın bir yerine sürtüyorlar park halindeyken. Arabayı AutoKing e götürüyor o da sürekli. Araba parça parça orası burası şurası derken komple boyanacak bu gidişle. Tamponları boyattı, çamurlukları boyattı. Çamurluğa kırmızı bir araç sürtmüş, kıpkırmızı olmuş güzelim beyaz.

Yani anlıyacağınız aracı biliyor iseniz gönül rahatlığı ile alın. Yemişim boyasını. Boyalı araba boyasız arabadan daha diri daha temiz :)

Satıyorsan bende alırım o fiyata :)

İphone

Geri
Üst Alt