Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iyi niyet garantisi

Açıkçası garanti konusunda doğuş otomotiv çok geride. Babam Hyundai Elantra sahibi 5.yılda anahtar kabı soyulmustu, garantiden sıfır anahtar verdiler çok sasirmistim açıkçası, ben ise aracım LPG'li diye yetkili serviste bakım yaptiramiyorum :)

hyundai bu konularda diğer markalardan açık ara önde

Hangi firma olursa olsun, iyi niyet garantisi tamamen firmanın elinde olan, inisiyatif kullanılmasına bağlı birşeydir.
Bir de şu var, her ne kadar garantisi bitse de kullanıcıya bağlı olmayan işlemleri iyi niyetten halletme şansları çok daha kolay oluyor.
Bizlere düşen şey, bizden kaynaklı olmayan arizalarda bakımlar ister yetkili serviste olsun, ister olmasın firmalara başvuruda bulunup iyi niyet garantisi talep etmeliyiz. Tabi bakimlarin yetkili serviste olması daha artı kazanıyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt