Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Eeyyy 2013 şimdiden sesleniyorum sana!!! zaten sormadan kafana göre geliyorsun..efendi gibi gel,efendi gibi git..istikrarlı ol,sağlam ol,akıllı ol.. bir verip iki alma..insanın canını sıkma,çileden çıkartma..!şunun şurasında zaten 365 gün ömrün var,tüm güzelliklerini ver ve adabınla çirkinleşmeden git.. "ne milenyumlar gördüm ama bunun gibisini görmedim,süperdi" dedirt..yapabilirsin bunu,sende o potansiyeli görüyorum ben..sen 2013 sün göster farkını ;)))

Geçen zaman geride kalıyorsa eğer ; arkaya bakmaya ne gerek var ?
Gözlerim arar 600 RR (honda cbr 600)
Bana ait
:eek:

Havalara girme paşamm
Ben Seniin gibi Çok Rüya göRürüm ama .

- Sen Benm gibi bir GeRçek Daha
Y A Ş A Y A M A Z S I N..

Biz BöyLeee Kimsesi oLmayan Bir Rüzgarrrrr Gibii ,
Başka DuvarLara Çarpa Çarpa Büyüyeceğizzz BeLLii !

Başarılı her erkeğin arkasında şaşırmış bir kadın vardır!
Maryon Pearson

İnsan, gözden ibarettir aslında, geri kalan cesettir. Göz ise ancak dostu görene denir
Mevlana

Bu hayatta tek ihtiyacın olan cehalet ve güven. Bunlar oldu mu, başarı kaçınılmazdır.
Mark Twain

Yaptığım Onca İyiliğin Tek Yanlışta Unutulduğunu Gördüğümden
Beri , Kötü Biriyim . .

Sürekli yanlış yolda olduğumu söylemek yerine, bir kez olsun benimle o yolda yürümeyi denemediysen, yorum dahi yapma.

Geri
Üst Alt