Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Bizim arabada diyorum R yok bilader ;

~ Gerekirse ilerden döneriz . ;)

TERSO kaldık kaldırımlarda , polisler bastı bir anda , paket yaptılar anında ,

yani diyeceğim şu KOMİSER amca , yolda söyledim yunuslara , ama dinlemediler,

İNSANCA , şimdi sana söylüyorum bir kez daha , ne varsa hepsi KAFAMDA ! ;)
...

"Harp zorunlu ve kaçınılmaz olmalıdır. Milletin hayatı tehlikeyle karşı karşıya kalmadıkça harp bir cinayettir." M. Kemal Atatürk

[h=5]Kabiliyetsiz olmak bir kusur değil, ama karaktersiz olmak, çok büyük bir kusurdur...
Hz. Mevlana
[/h]

[h=5]Gamzelendi gönül yine, devası 'ah'dır
Gönlü mahzun olanın dostu 'Allah'dır...

Şems-i Tebrizi
[/h]

"Günün Sözü Imzamın Kendisidir."

r2t0u0.gif

"Sana Saygım, Sonsuzluğunun İşaretidir ATAM!"
Demirhan SARAÇ

Yeterince dürüstsen, fazlasıyla aşık ve gerçekten seviyorsan, hazırsın demektir; artık mutsuz olabilirsin." (Bukowski)

kaybedecek hıc bı seyı olmayan adam olmak kotudur, ama kazanacak hıc bı seyı olmayan adam olmak daha kotudur

insanlar,ayakkabılarına sevdiklerinden daha çok eğildiler.

[FONT=&quot]Çok Gariptir, Kadınlar: Yenilgileri üzerine asla yorum yapmazlar, erkeklerinse en çok üzerinde durduğu şeydir bu! Bu yüzden bir kadına asla ne yapmaması gerektiğini söylemem, çünkü; neler yapabileceğini göstermiş olurum!
Bazı erkeklerse; Buldukları ilk fırsatta en kötü taraflarını göstermeye çalışanlar, İçlerindeki manevi gücü agresiflikle saklamaya, yalnızlık korkularını bir özgürlük kisvesi altına gizlemeye çalışanlar.. hep yenilirler savaş meydanında![/FONT]

Geri
Üst Alt