Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Derdiiiime dermanı bulayımmmm diye

ßir parça mutlulukkkk duyayım diye

Rüyamda SeninLe olaym diye

Dün Gece Resmini Öptümde Yattımmmmmmm. . ! :/

"Türk Milleti milli duyguyu, insani duyguyla yanyana düşünmekten zevk alır. Vicdanında milli duygunun yanında insani duygunun şerefli yerini daima muhafaza etmekle iftihar eder."
Mustafa Kemal Atatürk

Modlarımızdan Ricam bence Bu konu Sabitlensin Artık :eek:key:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

"Türk Milleti milli duyguyu, insani duyguyla yanyana düşünmekten zevk alır. Vicdanında milli duygunun yanında insani duygunun şerefli yerini daima muhafaza etmekle iftihar eder."
Mustafa Kemal Atatürk

Modlarımızdan Ricam bence Bu konu Sabitlensin Artık :eek:key:

SayfaLarı biLe Tribe Soktu Bitti Diyişin ..

Eşe Dost'a etiket oLmuş MahaLLeye GüzeL KafayLa Girişim !.

[h=6]"Kadınlarımız erkeklerden daha çok aydın, daha çok verimli, daha çok bilgili olmaya mecburdur." M. Kemal Atatürk[/h]

[h=6]"Kadınlarımız erkeklerden daha çok aydın, daha çok verimli, daha çok bilgili olmaya mecburdur." M. Kemal Atatürk[/h]

Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsin...iz.' (M.Kemal ATATÜRK)

çatlak yüreğimle türkülü yollara
düştüm ki o kadar olur
seke seke ben geldim
s.... s..... gidiyorum... Can YÜCEL

çatlak yüreğimle türkülü yollara
düştüm ki o kadar olur
seke seke ben geldim
s.... s..... gidiyorum... Can YÜCEL

İşinizin çok önemli olduğunu düşünüyorsanız, bu sinirlerinizin ciddi biçimde bozulduğunun en açık göstergesidir.
Bertrand Russell

İşinizin çok önemli olduğunu düşünüyorsanız, bu sinirlerinizin ciddi biçimde bozulduğunun en açık göstergesidir.
Bertrand Russell

Paran Varsa Mahkemeyi Satın Alabilirsin,

Ama Sokakta Adaletin Bedeli Yoktur. . . !

Geri
Üst Alt