Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Hayata dair hiçbir pişmalık duymadım bunlar benim kararımdı çünkü...(günün değilde benim sözüm oldu sanırım)puhaha

İşinizin çok önemli olduğunu düşünüyorsanız, bu sinirlerinizin ciddi biçimde bozulduğunun en açık göstergesidir.
Bertrand Russell

şekil yapsinlar diye kalem verdik ellrine,ama unuttuklari bişey vardi silgi hala bizim elimizde... Buda benden olsun.

güzeli güzel yapan çevresındekı güzeliktir çereyi güzel yapan içindeki güzeliktir seni çirkin yapan sözlerindir.

Büyük olmak için hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın. Memleket için gerçek ülkü ne ise onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes sana karşı çıkacaktır, önüne sonsuz engeller yığacaklardır, fakat sen bunlara dayanıklıolacaksın. Kendini büyük değil, küçük, zayıf, kimsesiz ve araçsız kabul ederek, hiç kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak, bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana "büyüksün" derlerse, bunu söyleyenlere gülüp geçeceksin.(Mustafa Kemal Atatürk)

Övülmek isterseniz, alçakgönüllülüğü yem olarak kullanınız.

Bozulan dostluktan sonraki nefret, meyvelerin en öldürücüsüdür.

Geri
Üst Alt