Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

Zamanın durdurulamadığı hayatta hayattan bişey istersin ya çok beklersin ya ıskalarsın ya ayağının dibinde bulursun...
1.çok beklersin: buna cevabın herzaman zaten bende şans ne arar olur....
2.ıskalarsın:Ah be nasıl olur halbuki ne kadar uğraşmıştım olucağından o kadar emindim lanet olsun gene mi şanssızım
3.ayağının dibine düşer: işte o zaman basen bölgenizde açı değişikliği olur evet tabi tabi ya başardım olursunuz...
Halbuki istenen herşeyin bir giriş gelişme sonucu vardır sonucunu düşünmeden giriş yapmak sonucu yaşarken hiç başlamamış gibi davranmak gibidir...
Ama siz bunları boşverin hayatta bir isteğiniz bir emeliniz varsa ertelemeyin iyi yada kötü girişin tadını çıkarırken gelişmenin farkına varın ve sonuç ne olursa olsun pişmanlıktan utanç duymayın çünkü pişmanlık hayatınızda yaşıyacağınız en güzel derstir Mutluluklar ders vermez.... Sadece zaman kaybettirip hayata bağlı tutar... tezat hayatın ta kendisidir...:eek:key:

Ortalık yıkılıyor :)

Gözlerim 1.25 numara miyop çıktı, daha önce güzelsin dediğim kızlardan özür dilerim puhaha

Televizyonla ilgili çarpıcı olan şey, bir kaç milyon insanın aynı anda, aynı espiriye gülüp, kendilerini yalnız hissetmeleridir.

ben antepliyim şahinim ağam
mavzer omzuma yük ben yumruklarımla dövüşeceğim
yumruklarım memleket kadar büyük...

Güvendiğiniz dağlara kar yağınca yapacağınız tek şey zirveye çıkıp leğenle kaymakır.:)

Geri
Üst Alt