Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

İbrahimce kafa tut ki ateşe
Cehennemin narı seni yakmasın
Yüreğinden bir kor at ki ateşe
Bundan böyle mağrurlanıp bakmasın...
Ozan Uğur IŞILAK

bi bayan arkadaşım yazmıstı ıletısıne hoşuma gıttı abeste iştikal ederse sölemenız kafı arkadaşlar hemen sılebilirim..söz şöle;

Kaçınız çıplak bir bedeni sahiplenmek yerine,üstünü örtecek kadar ADAMSINIZ ..??

arasanın bardağııı biri olmazsa biri dahaaa.. hacı hacıyı hacte,hoca hocayı tekkede, deli deliyi dakkasına bulurmuş...

futbolda istatistik mini etek gibidir..çok şey gösterir,ama asıl merak edileni göstermez.. Alex Ferguson..

Hayat kısa gelen bir battaniye gibidir...
Yukarı çekersin ayak parmakların isyan eder,
Aşağı çekersin omuzların titrer...
Ama yine de,neşeli insanlar dizlerini karınlarına çeker,rahat bir uyku uyumayı başarır...
Can Yücel...

"beni boğmak için bin dereden su getirdiniz, hepsini içtim.." :D :D

İçimden çıkan lafların etrafı, yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime... Sonra YAN!! diyorum içime.Sadece sen yan ve dayan diyorum gönlüme!!! Herkes mutlu olsun!! SEN DAYAN !! HZ MEVLANA

Geri
Üst Alt