Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün Sözü..

''herkesin sigarası aynı yanar ama''..

''dumanındaki hayaller farklıdır''...

Bilge Adama sormuşlar "İnsanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışları nedir ? "

- Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler...
- Para kazanmak için sağlıklarını yitirirler. Ama
sağlıklarını geri almak için de para öderler...
- Yarından endişe ederken bugünü unuturlar. Dolayısıyla ne bugünü ne de yarını yaşarlar...
- Hiç ölmeyecek gibi yaşarlar. Ancak hiç yaşamamış gibi ölürler...

İkimiz de Birbirimizde Olmayan Şeyleri Aradık;
Sen Bende Kusur,Ben Sende Huzur.

Biz Baba ParasıyLa Artistlik Yapmayız Paşam Gece Gündüz Direksiyon Sallayıp Ekmek Parası Kazanırız..!

O Gün YıkıLan HayaLLer Bu Gün Ayağa KaLkmıyor . . .

Bu Dünya da LeyLek Yok Anne Herkez Akbabayı Oynuyor. . . .

Benim ihtiraslarım var, hem de pek büyükleri; fakat bu ihtiraslar, yüksek mevkiler işgal etmek veya büyük paralar elde etmek gibi maddi emellerin tatminiyle ilgili bulunmuyor. Ben bu ihtiraslarımın gerçekleşmesini, vatanıma büyük faydaları dokunacak, bana da gerektiği gibi yapılmış bir vazifenin canlı iç rahatlığını verecek büyük bir fikrin başarısında arıyorum. Bütün hayatımın ilkesi, bu olmuştur. Ona çok genç yaşımda sahip oldum ve son nefesime kadar da onu koruyacağım.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

''Unutmak'' 7 Harfi Yanyana Getirmek Kadar Kolay Olsaydı ,

Bizde 5 Harfi Yanyana Getirip ''Mutlu'' Olurduk . . !

Geri
Üst Alt