Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

arkadaslar 3.61 surum ile psn acik artik.. kaldigimiz yerden devamm

var mi gece roll'e cikmak isteyen?? fena roketlerim var :)
isteyenle 60'dan kalkariz, isteyenle 160+ yapariz :)

ozenıyorum sıze yaaa !! bı ps3 bıle alamadım usenıyorum ps3 al tv ye bagla oyunu oyna profılı yukselt :D anlamam bıle hıc :D

arkadaslar ekleyin beni BurRocK

psn den mesaj atarsınız girdiginizde oynarız bende de fena roketler var:D gorusuruz:D

saglam typeR ı olan varsa gelsın deneyek gece psn kurtbil k20 turbo ıle gıderssss:)

muhabbet burdan devam etsın bu arada,oda flan acan oldumu yazar gece oynarım ben bos olcam

Selamlar. Ben de geçen gün ps3'e jb yaptırdım ve gt5 yüklediler. Lakin oyunu daha önce hiç oynamadığım için bilmiyorum. Psn olmadan tek başıma oynayıp araç alabiliyor muyum. Çünkü jbli cihazda network olayı olmaması gerekiyor diye biliyorum güncelleme yapmaması için. Yani illaki netten mi oynamak gerekiyor bu oyunu ilerleyebilmek için _?

Hızlı oyun menüsünden 2 kişi vs oynuyoruz fakat araç çok az. Ve sanki dönüşlerde çok az tepki veriyor gibime geldi. Atladığım bir şey mi var_? Direksiyon tam kırılmıyormuş da yarım çeviriliyormuş gibi yetersiz dönüşlerde. Oyun mu öyle yoksa direksiyon mu istiyor, koldan oynanmıyor mu anlayamadım. Bu oyunda pro olanlardan yardım bekliyorum.

type r karşı zonda r'ım gt40 race car'ım toyota 7 race car'ım var ilk akılma gelenler bunlar :)

Oyunun ne jb ile ne de psn ile alakası var abi. PSN sadece online oynamaya yarıo.

İlerlemek içinde GT Modu bölümüne gelip ordan kasarsan ilerleyebilirsin..Arabanın dönmemesinde de ya lastiklerini değiştir abi yada arabayı biraz bas baya farkedio :)

Oyunun ne jb ile ne de psn ile alakası var abi. PSN sadece online oynamaya yarıo.

İlerlemek içinde GT Modu bölümüne gelip ordan kasarsan ilerleyebilirsin..Arabanın dönmemesinde de ya lastiklerini değiştir abi yada arabayı biraz bas baya farkedio :)

Yok oyunu zaten oynayabiliyorum fakat GT mod'da daha başlamadım oynamaya. Yani sormak istediğim yeni araçlar için veya ikinci el için net bağlantısı istiyor mu? Oyun jb ile alakalı çünkü bende multiman üzerinden çalışıyor yani cd yok. Eğer nete bağlanır da ps3 güncellersem jb gidecek ve dolayısıyla oyun da iptal olacak. O yüzden sordum. Hızlı oyun bölümünde de basma fln olmadığı için çok kötü geldi oyun. İllaki gt mod iyidir. Ama hızlı oyunda zonda ile filan dönmede büyük sıkıntı yaşadım. Bir yerden ayar mı var acaba diye sordum. Eve geçince gt mod'da başlayayım kariyere. Tavsiyeleriniz var mıdır? Bi walkthrough isterim :)

Geri
Üst Alt