Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Gran Turismo 5" Sohbetleri..

bi kaç denemeden sonra buldum. !! :)

Fanatech..bunlar gerçek Porsche direksiyonları.. :D :D
çok çok başarılı direksiyonlar..koltuk vs. komple bi set alsam koyucam direksiyon bu olurdu..

http://www.fanatec.de/ ..

Bu fenaymış, bide porsche konsolu alıcaksın çıkmacıdan tamamdır ;)

rsc_prod_oben.jpg

yarım saatliğine GT5 yapıyım zaman.. :)

Bu fenaymış, bide porsche konsolu alıcaksın çıkmacıdan tamamdır ;)

Erhan'ım pek bişi anlaşılamıyo..

bu arada son yamanın içeriği..

- Seasonal Events: Fresh racing events that allow GT5 users to compete against each other to win rewards and experience points. Leader boards will allow you to see where you stand compared to the rest of the world.

- Online Car Dealer: A new dealer lot that will focus on popular and rare used cars. This is a nice change of pace from the constant stream of odd JDM Civics and Subaru 360s that seem to wind up in our Used Car lot.

- Online Race Rewards and Experience: Just like it sounds... this adds rewards and experience points for races won in online competitions.

- Mechanical Damage: It was made available for online races but has now made its way to the offline races as well.

- HUD: You can disable the HUD display for a full-screen view of the action.

- Improved Rewards: The rewards for certain challenges, such as the AMG Driving Experience, have been increased. (bu şimdi mi yapılır.. :D :D)

bebişim soru 1 drikesiyonun tr fiyatını öğrenebildinmi soru 2 şu yama metinlerini tr,2ye çevirebilirmisi :D

bebişim soru 1 drikesiyonun tr fiyatını öğrenebildinmi soru 2 şu yama metinlerini tr,2ye çevirebilirmisi :D

TR'de bulunur mu bilmiyorum yavru hiç görmedim şu zamana kadar..

yama içeriği konusunda..

online yarışlar düzenlenip sezon üzerinden puanlar kazanılcakmış, dünya sıralaması olucakmış..
online olarak 2. el araç satılıcakmış..2.el piyasası daha da canlanıcak yani..
online yarışlardan tecrübe puanı ve ödül olucakmış..
online yarışlarda olduğu gibi offline yarışlarda da mekanik hasar alıcakmış araç..
göstergeler istenilirse artık kaldırılabilcekmiş..
AMG'nin special event'leri gibi olan bazı eventlerde verilen ödüller artıcakmış bu yamayla..

oynıyım dedim olmadı yamayı indiriyorum ben de merak ettim..605mb..
seni bekleyen 1gb yama var şuan kanka.. :D :D

TR'de bulunur mu bilmiyorum yavru hiç görmedim şu zamana kadar..

yama içeriği konusunda..

online yarışlar düzenlenip sezon üzerinden puanlar kazanılcakmış, dünya sıralaması olucakmış..
online olarak 2. el araç satılıcakmış..2.el piyasası daha da canlanıcak yani..
online yarışlardan tecrübe puanı ve ödül olucakmış..
online yarışlarda olduğu gibi offline yarışlarda da mekanik hasar alıcakmış araç..
göstergeler istenilirse artık kaldırılabilcekmiş..
AMG'nin special event'leri gibi olan bazı eventlerde verilen ödüller artıcakmış bu yamayla..

oynıyım dedim olmadı yamayı indiriyorum ben de merak ettim..605mb..
seni bekleyen 1gb yama var şuan kanka.. :D :D
o yeah o zaman kanka dizelin gücünü konuşturup bi ara halkalıdaki eve gidip 100mps hızla indirip geri döneyim total malileyet maks 9-10 tl anca okakar yakar:cool:

o yeah o zaman kanka dizelin gücünü konuşturup bi ara halkalıdaki eve gidip 100mps hızla indirip geri döneyim total malileyet maks 9-10 tl anca okakar yakar:cool:

:p :p

yamanın ilk maddesindeki olay belli tarihler arasında yarışlar açılıyo ve ordan para ve tecrübe puanı kazanılıyomuş tam olarak şimdi gördüm..

diğer ödüllerin yükseltilmesi konusunda ise AMG'den ekstra 2 araba daha geldi otomatik olarak..biri normal bi Merc' ama diğeri CLK-GTR bayıldım bu olaya. !! :eek: :eek:

:p :p

yamanın ilk maddesindeki olay belli tarihler arasında yarışlar açılıyo ve ordan para ve tecrübe puanı kazanılıyomuş tam olarak şimdi gördüm..

diğer ödüllerin yükseltilmesi konusunda ise AMG'den ekstra 2 araba daha geldi otomatik olarak..biri normal bi Merc' ama diğeri CLK-GTR bayıldım bu olaya. !! :eek: :eek:

bebişim paylaşımcım olmanın zamanı gelmedi mi ? sence gtr'ı bana hediye edebilirsin mesela ne kadarda yüzsüzüm dimi:cool:

Geri
Üst Alt