Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri Vites de Ayna.

AHMET1st

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar baya baktım ama bulamadım 2018 1.0 Ecotsi 95hp bu araçlarda geri vitese alınca aynanın aşağı otomatik eğilmesi vs özelliği var mı acaba

Ayna ayar butonunu R konumuna getirip geri vitese taktığınızda aşağı iniyor mu kontrol edebilir misiniz? İnmezse de büyük ihtimalle gizli özellikle açılabilir.

Çalışır vaziyette R konumuna aldım aynayı geri vitese aldım ayna da yaprak kimildamiyor :)

bendeki araç 2017 1.6TDI styl paket geri vitese taktığım zaman sağ ayna bazen eğiliyor yere sonra d ye aldığım zaman geri normale dönüyor bazen olmuyor bir ayarı var mıdır bende anlayamadım :)

Ekrandan ayarlara falan da baktım da bulamadım çok da anlamıyorum zaten :)

bendeki araç 2017 1.6TDI styl paket geri vitese taktığım zaman sağ ayna bazen eğiliyor yere sonra d ye aldığım zaman geri normale dönüyor bazen olmuyor bir ayarı var mıdır bende anlayamadım :)
Ayar düğmesinin sürekli R konumunda olması gerekli.

2017 1.6 TDI lanetli bir model herseyi sorun arabanin :=)

İki farklı ayna ayarlama durumu var biri R’deyken biri de normal ayna ayarı. R’deyken istediğin konuma ayarlaman gerek ve aracı parkedeceğin esnada sürekli R’de bulundurman gerekiyor ki istediğin ayna konumuna gelsin. Sonrasında biraz ilerledikten sonra belli bir hızdan sonra 20km/sa ve üstünde normal ayna ayarına geri döner.

@AHMET1st Araç ayarları>Ayarlar>Ayna ve silecekler sekmesinde geri viteste alta alma ayarı tikli olması lazım. En azından leonda böyle büyük ihtimalle ibizada da öyledir. Sonrasında yukarıda söylediğim gibi ayarını yaparsın.

Arkadaşlar baya baktım ama bulamadım 2018 1.0 Ecotsi 95hp bu araçlarda geri vitese alınca aynanın aşağı otomatik eğilmesi vs özelliği var mı acaba
eğer arkadaşların ifade ettiği durumda ayna inmiyorsa gizli özellik açılıp ekrana menü atılması gerekir

Geri
Üst Alt