Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

beğenmekle beğenmemek arasında kaldırdığın için teşekkürler :D

Yanlız gurbetçiler takımımızı sadece Gelsenkirchen'de değil Roma Olimpiyat Stadyumunda Old Trafford'da Yeri geldi beşiktaşın maçlarınada gidip bir oldular daha adını sayamayacağım bi çok yerde gurbetçi taraftarlarımız sağolsunlar desteklediler takımımızı ve takımlarımızı onlara binlerce kez teşekkürler. Süper Lig'i saymıyorum bile... :) :hosgeldin: :D

Yok Dostum İlk yarıdaki futbol bence Galatasarayın Son beş Yıldır oynadığı En iyi Futtboldu tartışmasız.. İnsan Ağma olsa hisseder Futbolcuların ne kadar istekli ve azimli olduklarını.. :eek:key:

Yalnız ikinci yarı o ilk yarıya hiç yakışmadı tamamen geriye çekilip shalkeyi tepeye çıkartmayı hiç hoş bulmadım zira galatasaray oynadığında shalke top yapamadı ilk yarı... Terim nasıl izin verdi buna anlamadım ama umarım bundan bir ders çıkarılır.. :eek:key:

Bir BEŞİKTAŞ Taraftarı olarak ne Cimbomun nede fenevin Dışarda Başarısız olmasını İstemem Özelliklede Cimbomun zira türk futbolu yurt dışında duyulduysa bunda ki % 50 lik pay Galatasarayın O muhteşem Avrupa maçlarıdır.. Hiç kimse o günlere özlem duymadığını söylemesin şimdi.. Buna bende Dahil.. :eek:key:

Ama Harbi tezahürat kıtlığı yaşıyorsunuz bunu da sen kabulet.. ;)

evet o kesin kardeşim tezahürat bizde eksik sizden ders almamız lazım [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

real bu sıralar çok yüksekişte barça zaferinden sonra iyice çoştular ama fakirin ekmegi umut gene bi umut var diyelim be

Hayırlısı olsun zor rakip ama Galatasaray büyük takımlarla daha iyi oynayan ve Büyüklüğüne yaraşır hareket eden bir takım olmuştur olmayada devam edecektir..Süper kupada devirdik yine devirmemek için hiçbir neden yok..Zor ama imkansız değil..

Geri
Üst Alt