Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

inasan sevdigine cilveler yapar sen bilmezsin hani tek sinpuhaha ya ordan bilmez sizn bi evlen anlarsın aşkı bu aş on dan daha büyük
yenge duymasınn terlikle yanaşır valaa al aşkınıda git mutluluklar size derse puhaha:Dpuhaha bide saçlarını kesse ahhh :cool:

şiiiiiiioraları karış tırma aman duymasın karıdan korkmayan daş olsun derler :rolleyes::rolleyes:puhahapuhaha
ben kormam özellikle gs li alıp fbye transfer edecemki eksilin 1 kişi daha :D:D yoksa bosarım nasılsa bekara hanım bosaması kolayy puhahapuhahapuhaha biz hacılallıyız yigidin harman oldugu yerdeniz paşamm;):cool: şimdi kahvemi söylede içeyim mc donals işi biliyo bir kutu cikolata yollamış yılbası için yedim iştahım kapandıı komaya girecezzpuhahapuhaha

ben kormam özellikle gs li alıp fbye transfer edecemki eksilin 1 kişi daha :D:D yoksa bosarım nasılsa bekara hanım bosaması kolayy puhahapuhahapuhaha biz hacılallıyız yigidin harman oldugu yerdeniz paşamm;):cool: şimdi kahvemi söylede içeyim mc donals işi biliyo bir kutu cikolata yollamış yılbası için yedim iştahım kapandıı komaya girecezzpuhahapuhaha
yengeyi bulursan ben görürüm yigidin harman oldugu yeri biz de fb li aldıkgs li yaptık ama okadar ciciş:cool::cool:

149744_442460839149517_1578108724_n.jpg

Daha önce yüklendi mi bilmiyorum ama güzel bir çalışma olmuş

Ekli dosyalar

• 149744_442460839149517_1578108724_n.jpg
    149744_442460839149517_1578108724_n.jpg
    72.7 KB · Görüntüleme: 12
Geri
Üst Alt