Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link

Dışarıdan açanlara güvenebilir miyim işte onu bilemiyorum birisiyle görüştüm 900 TL fiyat verdi 100-200 daha fazla verip serviste açtırmak mantıklı geliyor bana

Bu full link açma işinde sizi uyarmak istediğim bir durum var. Piyasada bazıları çin malı aktivasyon kutuları kullanıyor. Bu korsan cihazlar aracın şasi numarasını değiştirip sistemi kandırarak aktivasyon yapıyor. Başka bir arızadan dolayı servise giderseniz araç beynindeki şasi numarası değiştiği için serviste araca hiçbirşey yapamyorlar. Arızanız giderilemediği gibi bir de araç garanti dışı kalıyor. O nedenle referansı olmayan neyi nasıl yaptığı hakkında pek bir bilgisi olmayan kişilere bu işi yaptırmayın. Ben de aktivasyon yapıyorum. İsteyene yetkili servisten satın alınmış orjinal aktivasyon kodlarını resmi yoldan online tanıtarak yapıyorum, isteyene aynı kodları cihazın için offline bir şekilde manuel girerek aktivasyon yapıyorum. İkisi arasında fiyat dışında hiçbir fark yok. Full Link kodları şuan yetkili serviste 1262 TL.
Offline altivasyon fiyatı ise Seat araçlar için 900 TL. Yapılan işlem ömür boyu garantili. Cihazınız değişse bile aktivasyonu tekrar ücretsiz yapıyorum. Cihazınızda navigasyon özelliği varsa uzaktan da aktivasyon yapabilirim. Yoksa ya aracı getirmeniz ya da torpido içindeki cihazı göndermeniz gerekiyor.

video oynatma işini de çözüyorlar aslında dışarda. servis tabi daha kapalı kutu gibi
Video oynatma işini telefonunuzu ya jailbreakliyerek ya da rootlayarak çözebilirler, her telefon için bir garantisi yoktur, ayrıca bu işlemler cihazını saldırılara açık hale getirir ve değişiklikleri geri alamadığınız bir şekilde cihaz arızalanırsa garantisi de olmayacaktır.

Android Auto ve Apple Carplay aracınız üzerinde çalışan yapılar değiller, telefonunuz işletim sistemini, uygulamalarını, işlemcisini, modemini kullanır, araç ekranına sadece görüntü aktarılır ve pil tasarrufu sağlamak için GPS konumunu telefon antenlerinden değil araç anteninden alır. Bunun dışında herşey telefon üzerinde çalışır yani video oynatabilmek için de telefonunuza işlem yapılması gerekir.

Ne yaptığını bilen kullanıcılar için tabii ki root ve jailbreak baya fayda sağlar ama standart bir kullanıcı için riskli bir oluşumdur. Sadece araçta video izlemek için ne olduğunu bilmeden bu işlemlere girmek de mantıklı değil. Çok video izlemek isteyenlerin araçlarına android cihaz almaları daha kolay olur da araçta video izlemek neden bu kadar önemli ona anlam veremiyorum :)

Video oynatma işini telefonunuzu ya jailbreakliyerek ya da rootlayarak çözebilirler, her telefon için bir garantisi yoktur, ayrıca bu işlemler cihazını saldırılara açık hale getirir ve değişiklikleri geri alamadığınız bir şekilde cihaz arızalanırsa garantisi de olmayacaktır.

Android Auto ve Apple Carplay aracınız üzerinde çalışan yapılar değiller, telefonunuz işletim sistemini, uygulamalarını, işlemcisini, modemini kullanır, araç ekranına sadece görüntü aktarılır ve pil tasarrufu sağlamak için GPS konumunu telefon antenlerinden değil araç anteninden alır. Bunun dışında herşey telefon üzerinde çalışır yani video oynatabilmek için de telefonunuza işlem yapılması gerekir.

Ne yaptığını bilen kullanıcılar için tabii ki root ve jailbreak baya fayda sağlar ama standart bir kullanıcı için riskli bir oluşumdur. Sadece araçta video izlemek için ne olduğunu bilmeden bu işlemlere girmek de mantıklı değil. Çok video izlemek isteyenlerin araçlarına android cihaz almaları daha kolay olur da araçta video izlemek neden bu kadar önemli ona anlam veremiyorum :)
Onu inann ben de anlam veremiyorum :) araba sürmek için video izleyeceksen evde kal. ikisi birlikte olacak bir aktive de değil. ben de yaptırmadım zaten :)

Aracımın siteminde Fullink servis tarafından açılmış durumda. Android kullanıyorum. Araçta video seyretmemeyi çok dert etmiyorum ama Yandex Navigasyon kullanamamak beni çok üzüyor. Bunun çözümü bilen varsa fikir bekliyorum.

Geri
Üst Alt