Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Enderde full linki 1550, hareket halinde video izleme 100 tl demişler.

Sanırım ikisi farklı işlem.

Ben de yarın arayacağım, Enderi.

Yeni araçlarda kablosuz full link gelmiş, ama şu anda fulllinki açmadılar. Servis hazırlık yapılıyor dedi. Bunu soracağım, şonuçta araç içindeki donanımla ilgili bir durum.

Bir de merak ettiğim konu ACC olayı.

Yeni direksiyonda hız sabitleme mevcut. Eski olanlarda yandaki kol ile hız sabitleme kullanılıyor ve ACC için uyumlu sinyal ve sabitleme kolu ile değişim yapılıyor diye biliyorum. Yeni direksiyonla ACC’yi nasıl açacaklar, merak ediyorum.
ACC için çok fazla ekstra gerekmiyor aslında, sadece öndeki araçla mesafesini ayarlamak için bir buton/kol gerekli, lazım olursa direksiyondaki butonları değiştirerek hallederler.

ACC için çok fazla ekstra gerekmiyor aslında, sadece öndeki araçla mesafesini ayarlamak için bir buton/kol gerekli, lazım olursa direksiyondaki butonları değiştirerek hallederler.
Makyaj öncesi acc için, araçta front assist olmak zorunda. Haricinde direksiyon sökülüp 3 kollu mekanizma takılıyor ve aktivasyon yapılacak.
Kol üzerinde mesafe ayarı , hız ayarı yapılmakta.
Yeni sistemde direksiyon üzerinde olursa nasıl olur bilmiyorum.
Sadece ustam leon da golf direksiyonu denemek için takmıştı bütün fonksiyonlar çalışıyordu. Fakat acc varmıydı o araçta bilmiyorum.

Büyük ihtimalle aktifleştirme yapılacak ama ne zaman, kim ve nasıl yapacak bilemiyorum.

Cevaplar için teşekkür ederim.

Gecen hafta dogus oto ile gorustum, yeni ateca icin aktivasyon yaziliminin henuz gelmedigini soylediler.

Servis fiyatı yüksek çok aktif telefonu kullanmıyor işeniz değmez ama kullanıyorum ve telefonu ekranda görmek istiyorum derseniz kullanışlı bir eklenti

Aktif olarak kullaniyorum, ayni anda sarj etmesi de benim icin onemli. O yuzden yaptiracagim galiba. Bir onceki aracta full link acik gelmisti.

Aktif olarak kullaniyorum, ayni anda sarj etmesi de benim icin onemli. O yuzden yaptiracagim galiba. Bir onceki aracta full link acik gelmisti.

Bilgi için teşekkürler.

Arabadaki usb üzerinden sarj telefonun pil ömrünü ciddi etkiliyor.
Eski aracımda iphone etkinlenmişti. Yeni aldığım ürünü bir iki kez arabada sarj ettim ve temmuz ayında aldığım ürünün pil ömrü hala %100 olarak duruyor.

Paylaşmak istedim, eğer sizin için önemliyse iphonedaki iyileştirilmiş pil sarjı özelliğini açmanızı öneririm.

Bilgi için teşekkürler.

Arabadaki usb üzerinden sarj telefonun pil ömrünü ciddi etkiliyor.
Eski aracımda iphone etkinlenmişti. Yeni aldığım ürünü bir iki kez arabada sarj ettim ve temmuz ayında aldığım ürünün pil ömrü hala %100 olarak duruyor.

Paylaşmak istedim, eğer sizin için önemliyse iphonedaki iyileştirilmiş pil sarjı özelliğini açmanızı öneririm.

Oneriniz icin tesekkurler. Bir onceki aracimda orjinal kablo ile yaklasik 2 yil surekli full link kullandim ve su an batarya kapasitesi %86. Acikcasi hic bir sorun yasamadim, orjinal aksesuar kullanmak belki bu konuda avantaj saglayabilir.

Oneriniz icin tesekkurler. Bir onceki aracimda orjinal kablo ile yaklasik 2 yil surekli full link kullandim ve su an batarya kapasitesi %86. Acikcasi hic bir sorun yasamadim, orjinal aksesuar kullanmak belki bu konuda avantaj saglayabilir.

Benim için %86 sıkıntı olur. O yüzden tercih etmiyorum.

Hocam full link vs hikaye okadar para ver telefon ekrani yansitiyosun ne gerek var bu eziyete hem android iosla video izlenmiyor diye soyluyolardi soylenenlere gore konusuyorum yanlis anlasilmiyim

Geri
Üst Alt