Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farımı çaldılar

aysakttt

Kayıtlı Üye
Merhaba gecen hafta aracımdan sağ farı çaldılar. Bu durumun önüne geçmek yada caydırmak için bir çözüm arıyorum.
İlk aklıma gelen alarm taktırmak oldu ve araç içi kamera en azından çalan kişi tespitini bir ihtimal yapabilme adına….
Daha önceden başına gelen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Geçmiş olsun. Engelleyemediler bu şerefsizleri. Kapalı/ güvenlikli bir garaj yada branda vb gibi bir çözüm belki işe yarar. Maalesef hırsıza kilit dayanmaz. 2 farı 30 sn yede söküyorlar. Alarm çalışana kadar hırsızlar gitmiş olur. Maskeli ve çalıntı araçlarla yapıyorlar bu işi genelde. O sebeple kamera da pek bir çözüm olacağını sanmam. Nette faturasız kaçak kırık far satışına izin verildiği sürece devam eder bu devran.

Tekrardan merhaba
Aracı servisten aldım tek far değiştiği için çok bariz bir fark var bu farkı ortadan kaldırmak mümkün mü yoksa tek care diğer farında mı değişmesi

Muhtemelen farın renginden bahsediyorsunuz. Bu durumla ilgili far değişiminden önce eski farınızı parlattırmanızı öneririm. Oldukça güzel sonuçlar alınıyor. Bunun dışında far camı değişimi yapan firmalar da görmüştüm ama far parlattırma işlemi yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba gecen hafta aracımdan sağ farı çaldılar. Bu durumun önüne geçmek yada caydırmak için bir çözüm arıyorum.
İlk aklıma gelen alarm taktırmak oldu ve araç içi kamera en azından çalan kişi tespitini bir ihtimal yapabilme adına….
Daha önceden başına gelen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Ben konuyu yeni gördüm, geçmiş olsun. Çok üzüldüm açıkçası. Elemanlar arkadaşların da dediği gibi 30 saniyede far, multimedya gibi ürünleri söküyorlar. İhtiyaca göre hırsızlık ta artık son moda oldu.

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt