Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

evo mu s2000 mi?

evo8 - s2000

• Kullanılan toplam oy
    66
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlık zevkine göre aslında. Al ikisini de istediğini kullan =) İlla birini seç dersen sarı EvoVIII ama S2000'in de sesi fena =)

kafanmı güzel ...allahın ara kasa evosu... temızını bulmak neredeyse ımkansız s2000...git 350 z al yada yeni kasa wrx'e bakalım bosver bu ankettekiler oyuncak..temiz mala gel ;)

haydiiii işler karıstı sımdı ısın ıcıne 350z de gırdı secme sansı zorlasmaya basladı :)

günlük kullanım için olucaksa evo derim,ancak s2000 de 10 yılı aşkn bir süredir popülerliği düşmemiş bi araç cabrio olmasıda ayrı bi hava tabi:)ben aynı arçlar arasında kalsam gider yeni kasa rx8 alırdım s2000 lede yürür biraz sıkışık olsada 4 kişide binileblir alternatif yani:)

Evo derim ama VIII değil.. :)

Az evvel video'sunu izledim derde girdim yine gece gece zaten :D Alacam ama bi gün , ya s2000 ya 350z :D

Abi evo falan yalan yaa s2000 i tek gecerim bende dusunuyorum hayirlisiyla bakalim artik

Evo VIIII dicem ama bütçe yetişmez demişsin.. Ama yinede performans ve kullanışlılık açısından Evo. 4 kişi binse bile adam başı bi çeker düşüyor: )

Evo VIIII dicem ama bütçe yetişmez demişsin.. Ama yinede performans ve kullanışlılık açısından Evo. 4 kişi binse bile adam başı bi çeker düşüyor: )

Cihancım yalnış anlama kesin biliyorsundur da ben hatırlatayım dedim roma rakamı ile "9" böyle yazılır "VIV" ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt