Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya Mangal 05 Mart Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şemun bende geliyorum bakırköyden. Sabah kısa bir işim var hemen halledip çıkıcam.

Zafer Abi bende alabilirim seni istersen?

Şemun bende geliyorum bakırköyden. Sabah kısa bir işim var hemen halledip çıkıcam.

Zafer Abi bende alabilirim seni istersen?

sağol canımsın çok naziksin erhanım kimseye yük olmayayım ben düldülü çıkarayım zaten çok uzun zamandır garajda yatıyor uyansın kendine gelsin biraz

sağol canımsın çok naziksin erhanım kimseye yük olmayayım ben düldülü çıkarayım zaten çok uzun zamandır garajda yatıyor uyansın kendine gelsin biraz

yarın o zaman cıktıgı gunun serefıne b kac fotosunu cekelım bulusmada:)

yarın o zaman cıktıgı gunun serefıne b kac fotosunu cekelım bulusmada:)

Ne yükü Zafer Abi estafurullah.

Sabahtan kamera alıcam arkadaşımdan, senin aslanın fotoğlarını çekeriz bari abi :) Duydum jant almışsın merak ettim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt