Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi on tamponu satsana bana

arabayı gösteren zaten ön tampon ogün. sökecek olsam veririm sana ne satması. senden paramı alacaz.

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

arkadaşlar arabamın hiç bir parçası tek tek satılık değildir.bilginize. orjinal ön tamponu duruyor sadece. lazım olan biri olursa yollarım.(tabiki ücretsiz)bu arada arabamın kaskosunda kasko bedeli 23 bin lira yazıyor. :D

arabayı gösteren zaten ön tampon ogün. sökecek olsam veririm sana ne satması. senden paramı alacaz.

abım cok saol dusunmen yeterlı.buyuk ıhtımal yarın servısten alıyorum tamponu.ama boya ıslemıne servıs cok para ıstıyo kendım bı boyacı bulucam ve sıs farı alıcam no name bı marka cunku 2 adet sıs farı servıste 440 tl yazık gunah yanı.

abım cok saol dusunmen yeterlı.buyuk ıhtımal yarın servısten alıyorum tamponu.ama boya ıslemıne servıs cok para ıstıyo kendım bı boyacı bulucam ve sıs farı alıcam no name bı marka cunku 2 adet sıs farı servıste 440 tl yazık gunah yanı.

bence hiç girme o işe ogün. sadece sis farıylada bitmiyo iş. tesisat çekilecek falan. uzun iş yani. kafadan senin en az 1.000 tl masrafı var. ama istersen bendeki tampondan sis farı olmayan kapaklarda var. ben sana yollarım o kapakları. sis farıyla hiç uğraşmamış olursun fr tampon takarsın.

tamam abı zaten bende su anda sıs delıklerı olmayan kapaktan alıcaktım ozman sen yollarısın bana.ben sana alo derım hbrlesırız.

Mehmetçim aracını ne zamandır araştırıyorum allah kaza bela vermesin,,inşallah benim olur :D ama donanımlarına baktığımda esp opsiyonelmiş bak şimdi sana bulduğum listeyi gönderiyorum..beni aydınlatırmısın neler var neler yok aracında...

o zaman tdi fr değil tdi sport olarak geçiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt