Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Audi A5 2.0 TDI(Facelift) vs BMW 320d (F30)

Hangisini almak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    66
  • Anket kapatılmış .
bence BMW
millet audi kullanıyor demez hatta o audi a5 olsa bile
amaaaaaaa herkes BMW kullanıyor der. marka ve kalite. bence audi bmw dan daha kalitesiz

hayalimde hep 3,20 D beyaz renk bir BMW var kısmet olmadı direkten döndük
ama sende zor soru sormuşun inşallah ben böyle bir çelik kide kalmam A5 mi 3,20 d BMW mi:confused:

Bende Bi türlü O üç Harfin Yan yana gelişini bi türlü sevemedim:(

bu seceneklerden a5 hem görünüş acısından hem dizany daha agır basıyor yan yana koyunca ikisini bence sende a5 diyeceksinn:)

bu seceneklerden a5 hem görünüş acısından hem dizany daha agır basıyor yan yana koyunca ikisini bence sende a5 diyeceksinn:)
burdaki ankette kafa kafaya gidio ama kardeşim çok bastırıo audisi olduğundan mıdır nedir illaki audi dio burda birkaç arkadaşa sordum onlarda performans istiosan bmw konfor istiosan audi dediler ama karar veremedim zatende 5 ay 10 gün gibi kocaman ve bomboş bir zaman dilimi var önümde rahat rahat dşünürüm:)
memet hemserıymısız benım daha yenı dıkkatımı cektı :D
aynen hemşerim ben seni biliom sen yeni farketmişsin;)
memedim araçların hazır seni bekliyor :) ve bana kalırsa a5 ile bmw nin 3 serisini karşılaştırman bile çok büyük bir hata.hee desenki 5.30 m paket işte o zaman derimki 5 kasa...
Audi A5 Sportback 2.0 TDI 2012 Model 68.500 EUR Galeriden satılık sıfır Beyaz renk - 105530704

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 2012 Model 166.000 TL Galeriden satılık sıfır Beyaz renk - 105531378
abi zaten sen aklımdasın daha önceki kardeşime alırkenki gibi sana sormadan audi almam merak etme eğer audiye karar verirsem senle görüşcem:eek:key:ama bu araçlardan azıcık daha farklı yapacaz inşallah içi kırmızı deri falan yaparız diye düşünüyorum daha zamanımız çok

M paket geldi bile teslim edildi 2 tanıdığımda var bile :)

bir bmw aşığı olarak bende a5 diyeceğim sonuçta klasman farkı var ve klasman arttıkça kalitede artar o yüzden a5

bence BMW
millet audi kullanıyor demez hatta o audi a5 olsa bile
amaaaaaaa herkes BMW kullanıyor der. marka ve kalite. bence audi bmw dan daha kalitesiz

Audi? BMW'den daha kalitesiz?

Birçok audi ve bmw araca bindiğim oldu, aradaki kalite farkı yok, hatta X6 ile Q7'yi kıyaslarsam bana göre X6 kalite bakımından daha aşağıda, Elektronik el freni sadece aracı çalıştırırken ve kapatırken dokunmayla nasıl kırılabilir? Bu mu mükemmel kalite?

BMW kullanıyor diyenler arabadan anlamayan Türk'tür. Çünkü Türkiye'de kim parayı bulursa BMW alır, başka markalara bakmaz. Kaliteli araba, güzel dizayn vs. ama biriside Audi'yi BMW'nin gerisinde tutuyorsa sıkıntı vardır.

Görüntü olarak, ön arka yan vs, her türlü A5 diyorum. Almayı istediğin araçlar hız anlamında hemen hemen aynı, sadece 3.20d 60'tan hızlanırken arkadan tekme yemiş gibi fırlıyo. Onun dışında diğer hızlarda çok fark olacağını sanmıyorum 8 ileriye rağmen.

Eğer ki olay, millet ne dere gidecekse, benim etrafımdakilerde Audi'yi üstün görüyor. Audisi olana aa audisi var diyolar :) BMW'si olana o kadar tepki vermiyorlar.

Tek kapılı bir A5 candır.

3.20d ve A5 arasında kalmam da kalırsam da, 2dk sonra Audi bayisinin yolunu tutarım

Geri
Üst Alt