Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

artvin

aslen artıvınlıyız bız hc gıtmedım ama gorunce fotografları kanım ısındı bırden :)

gel kardeş bu resimler artvinin en iğrenç hali hiiiiiiç yeşil yok yazın gördüğünüz heryer yeşil...artvinin neresindensin kardeş iyiki seni hiç getirmemişler...2008 yaz bursadaydım 7 sülalemiz orada burtvin:)

Çok niyetlendim karadeniz turuna hemşin arkadaşlarım var onlarla ama bi türlü beceremedim... Görmeden gidersem gözüm açık gidicek...

gel kardeş bu resimler artvinin en iğrenç hali hiiiiiiç yeşil yok yazın gördüğünüz heryer yeşil...artvinin neresindensin kardeş iyiki seni hiç getirmemişler...2008 yaz bursadaydım 7 sülalemiz orada burtvin:)

babamın dedesının vasıyetı var elbet oraya gelıcez ısalah.şavsatlıymısız abı acıkcası ben babam benım dedem dogma buyume bursalıyız fakat ıste koken artvın.

bayılırım böyle sarp yerlere :D 2004te Trabzon POAŞ tanker dolum otomasyon projesinde iken Trabzondan Borçkaya kadar 3 gün içinde kaç tane yaylaya indik çıktık hatırlamıyorum, çok keyifliydi.

Emre, Çayelinde kurufasulye yemedim yada yedim ama fotoğraf çektirmedim duvara da asamazlar b yüzden diyorsan geri dön kardeşim olmamışşşş...

harika fotograflar..harika bir yer..gidip görmek lazım..

bayılırım böyle sarp yerlere :D 2004te Trabzon POAŞ tanker dolum otomasyon projesinde iken Trabzondan Borçkaya kadar 3 gün içinde kaç tane yaylaya indik çıktık hatırlamıyorum, çok keyifliydi.

Emre, Çayelinde kurufasulye yemedim yada yedim ama fotoğraf çektirmedim duvara da asamazlar b yüzden diyorsan geri dön kardeşim olmamışşşş...
öyledir be abim...

Geri
Üst Alt