Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arona siyah tavan catlamasi

oxmoxtox

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi gunler. Araci 2021 subatta 0 km aldim. Dun farkettim tavanda irili ufakli boya catlaklari gordum. Hatta altindaki kirmizi rengin de ortaya ciktigi yerler var. Aracin garantisi devam ediyor. Pazartesi servise goturup kayit tutturacagim. Sunu anlamiyorum. Arac surekli golgede. Bu kadar zamandir yikatmaya bile vermedim. Firca kullanmadim. Hatta sonaxin 0 ph sampuanini kullaniyorum. Nasil oldu anlamadim. Hep psa grubunda bunlari duyardik. Sizlerde de bu durumla karsilasan ya da cevresinden duyan var mi?

Arkadaslar iyi gunler. Araci 2021 subatta 0 km aldim. Dun farkettim tavanda irili ufakli boya catlaklari gordum. Hatta altindaki kirmizi rengin de ortaya ciktigi yerler var. Aracin garantisi devam ediyor. Pazartesi servise goturup kayit tutturacagim. Sunu anlamiyorum. Arac surekli golgede. Bu kadar zamandir yikatmaya bile vermedim. Firca kullanmadim. Hatta sonaxin 0 ph sampuanini kullaniyorum. Nasil oldu anlamadim. Hep psa grubunda bunlari duyardik. Sizlerde de bu durumla karsilasan ya da cevresinden duyan var mi?

Sık karşılaşılan bir durum vag grubu yeni cam tavanlı araçlarında siyah kaplamayı kaldırdı bundan ötürü

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Vag grubunda siyah kaplamanin kalktigini bilmiyordum.

Aslında 2017 ye yakın tarihte kalktı ama bazı modeller kasa değişikliği olmadığı için devam ediyor mesela arona eskiden beri devam ettiğinden kasa yeni aromada siyah olmucak ateca ve tiguanla beraber ilk kalktı bende golf 7.5 vardı ondada siyahtı 1 yıl kullandım çatlama fln olmadı zatem 600 km de sattım hiçbiriey yoktu ama o çatlama kronik çözümü yok maalesef.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam bu cok buyuk bir sikinti. Bu durumu cozume kavusturmam sart. Tiksindim biraz.

Arabanın iç tarafı mı? Yani başımızın üstü.

Öncelikle geçmiş olsun. Boya kaporta garantisi normal garantiden daha uzundu diye hatırlıyorum.

Birde fotoğraf paylaşabilir misiniz boya atmalarının.

Çift renk araçlarda çokça duyduğum bir sorun. özellikle Peugeot/ Citroen gurubunda da oldukça çok şikayet var boya bileşim yerlerinden atma yaptığına dair. Garantiden boyarız derler kanımca. Bence elletmeyin, ücretsiz servis yada benzeri hizmet talep edebilirsiniz yerine.

Geri
Üst Alt