Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

Valla araba için hiç sorun olmasa beni çok rahatsız etmeye başladı. Sırf bu ses arabayı değiştirme sebebim olabilir.

Hocam bu kadarda alt marka olmaz.Başka problemler çıktımı satma kararı aldınız?Bende 1-2 yıla satacağım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ilk günden beri frenlerim ötüyor götürdüm balata spreyi sıktılar yine ötüyor arka bagaj kapağında takur tukur ses geliyor dediler yalıtım koyduk ses yine geliyor ön amortisör yay lan dığında gacır Gucur sesler geliyor yeni arabadan müthiş bir yakıt tüketimi zaten biliyorsunuz DSG nin acayip Ta tırtılı sesli çalışması ön göğüs dalgalandı plastiği çöktü direksiyon çevirirken gacur Gucur sesler geliyor Sürekli olmasa da klima açıkken devir düşüp titreyip trafiğin ortasında stop ediyor hocam Sence de artık yeter değil mi. Bir önceki aracım ibiza'da bu problemlerin hiçbirini yaşamadım O da çok enteresan bir şey gerçekten aynı araba inanılmaz. Kusura bakma söyleyerek yazdım araya nokta koymamış

Bu arada yag eksik uyarisini aldim midem bulandi demeyi unutmusum.

Hocam çok haklısınız hayatımda hiç böyle bir problemli araçla karşılaşmadım.Direksiyon çevirince gelen ses bendese geliyor aynı şekilde göğüs bendede dalgalı.Verdikleri araçmı kusurlu araç bilemiyorum iş işten geçmiş biraz kullanıp satacağım zaten.Skoda kodiaq çok hoşuma gidyor makyajlı kasası çıktı onu almayındüşünüyorum bir yandanda cuğra formantör var ama oda aynı olur seat gibi hayırlısı bakalım.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam çok haklısınız hayatımda hiç böyle bir problemli araçla karşılaşmadım.Direksiyon çevirince gelen ses bendese geliyor aynı şekilde göğüs bendede dalgalı.Verdikleri araçmı kusurlu araç bilemiyorum iş işten geçmiş biraz kullanıp satacağım zaten.Skoda kodiaq çok hoşuma gidyor makyajlı kasası çıktı onu almayındüşünüyorum bir yandanda cuğra formantör var ama oda aynı olur seat gibi hayırlısı bakalım.

Hocam icinize sinmiyorsa satin. Ben 0 km arac aliyorum daha 7 ayda bu sorunlar cikiyor. Servisler cok ilgisiz uzerine de bilgisiz. Ben 10 sene sonra bu arabanin dökülecegini bile dusunmeye basladim. Ben niye seata yoneldim dis gorunumu cok hosuma gidiyor çizgileri bircok arabada yok donup baktim mi mutlu ediyor. Ama icine oturana kadar surene kadar. Konfor namina hicbir sey yok. Trimlerinden surekli ses geliyor. Yalitim cok zayif yol sesi komple icerde. En yakin zamanda satip kurtulmayi dusunuyorum. Ama satmadan once o servisi rezil edecegim ve ugrasacagim.

Hocam icinize sinmiyorsa satin. Ben 0 km arac aliyorum daha 7 ayda bu sorunlar cikiyor. Servisler cok ilgisiz uzerine de bilgisiz. Ben 10 sene sonra bu arabanin dökülecegini bile dusunmeye basladim. Ben niye seata yoneldim dis gorunumu cok hosuma gidiyor çizgileri bircok arabada yok donup baktim mi mutlu ediyor. Ama icine oturana kadar surene kadar. Konfor namina hicbir sey yok. Trimlerinden surekli ses geliyor. Yalitim cok zayif yol sesi komple icerde. En yakin zamanda satip kurtulmayi dusunuyorum. Ama satmadan once o servisi rezil edecegim ve ugrasacagim.

Valla hocam araca biraz alışayım ona göre düşüneceğim satmakta sıkıntı şimdi.15 bini devireyim direk satacağım .Keşkr sizde kamiq alsaydınız çok güzel araç bence.Fiyat farkı var ama değer bence.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Atecayı aldığım fiyata business passat alınabiliyordu ama ben hem suv olmasından dolayı daha konforlu olacağını düşündüm ve özellikler çokdu passata göre.Kandık.

Geri
Üst Alt