Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

benim araçta da durum bu. Buradan gözükmüyor ama orta kısım da hafif şişmiş.

Ekli dosyalar

• 20210816_092033.jpg
    20210816_092033.jpg
    952 KB · Görüntüleme: 21
  • 20210816_092049.jpg
    20210816_092049.jpg
    991.5 KB · Görüntüleme: 24
  • 20210816_121337.jpg
    20210816_121337.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 21
Bu hafta içinde lastik basınçlarını kontrol edicem çok sert süspansiyon.Seat için ne öneriyorlar basınç olarak

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam seata bineceksen arabadan anlamıyacan.Babam 55 yaşında bu nasıl konfor diyor mercedese değişmem diyor maşallah aracında tık ses yok diyor

Bu hafta içinde lastik basınçlarını kontrol edicem çok sert süspansiyon.Seat için ne öneriyorlar basınç olarak

Aronada 38 diyor ama ben 32 yapiyorum yoksa araba at arabasi konforunda oluyor. Dunku mesajimda da yazdim 2013 i20 iddaa ediyorum bu arabanin yaninda bulutlarin ustunde ucan halida gibi hissettiriyor uzerine guzel bir yol tutusu da cabasi.

Hocam seata bineceksen arabadan anlamıyacan.Babam 55 yaşında bu nasıl konfor diyor mercedese değişmem diyor maşallah aracında tık ses yok diyor

Hocam benim babam yillarca vw kaplumbaga kullandi. Benim araba icin kütüphane gibidiyor.

Hocam benim babam yillarca vw kaplumbaga kullandi. Benim araba icin kütüphane gibidiyor.

Bebekliğimden beri vw kullandık sadece ben ilk ehliyet aldığımda corsa ile clio 4 kullandım onun dışında hep vwciydim.7 yaşımdan beri Hayalim vw pssat rline, umarım bu arabamı satınca alırım.Mercedes fln fazla ilgimi çekmiyor boş para her yeri trim.Memleket ığdır benim, oraya gidince inanın 15 tane seat ateca gördüm zaten yollar full pssat ve süperb dolu , doğu bölgesi olmasa vwnin hisse senetleri %60 düşer

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt