Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç süpürgesi

engindokur

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Eki 2019
Mesajlar
111
Yaş
42
Arkadaşlar emiş gücü çok iyi araba süpürgesi arıyorum. Çakmak girişli olmasına gerek yok normal şarjlı süpürge de olabilir. Tavsiyeleriniz ve deneyimleriniz nedir
 
Bende basit bir urun var ve o bana yetiyor. Evimin çevresi musait olduğu için evdeki elektrik süpürgesiyle yapıyorum temizligi.
Alırken bence güce bakmakta fayda var. 12 volt ürünler ne yazıkki cok güçlü olmuyorlar ama black decker urunlerinin yorumlarında güzel şeyler yazanlar var
 
El kadar süpürge 500 tl. Normal ev süpürgesini 800 e aldım düşünün. Bu nasıl bir kazıklama dünyası böyle yazıklar olsun.
 
bende blackNdecker vardı, eskiden onu kullanıyordum, memnundum sonra dyson v6 aldım eve, arabayı da onunla süpürüyorum şu anda.
 
Bence uygun fiyatlı birşey alıp kullanın yoksa xaomi nin iyi bir süpürgesi var
 
Geri
Üst Alt