Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alman vs. Japon Otomobiller..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I-Shift ile DSG'yi mi karşılaştırsak ya da SMG'lerden birini.. :D

moruk nedir ya..
hiç yakışıyo mu sana.. :D

moruk nedir ya..
hiç yakışıyo mu sana.. :D

Valla hc yakısması flan yok olm:) Ikısıne de bındım,type R ın motor ve sanzıman uyumu cıdden cok ıyı,aynı Bg aynı hacımde ıkı aracı yazdım sana ve Ep3 Type R gecer dıorum :) Dogruya dgru egrıye egrı.He ama olay tabıkıde ıllakı gecmek gecılmek olamaz her zaman.Type R da ne golftekı ses sıstemı var,ne malzeme kalıtesı var,ne konfor var,ne golftekı kadar yol tutus var.

Valla hc yakısması flan yok olm:) Ikısıne de bındım,type R ın motor ve sanzıman uyumu cıdden cok ıyı,aynı Bg aynı hacımde ıkı aracı yazdım sana ve Ep3 Type R gecer dıorum :) Dogruya dgru egrıye egrı.He ama olay tabıkıde ıllakı gecmek gecılmek olamaz her zaman.Type R da ne golftekı ses sıstemı var,ne malzeme kalıtesı var,ne konfor var,ne golftekı kadar yol tutus var.

olm karşılaştırmaya bişi dediğim yok zaten yahu.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt